Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Slavík
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Klíma Tomáš
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.33 h Bratislava 15.12.2012
60 m 09.58 Břeclav 07.08.2013
100 m 15.60 Břeclav 07.08.2013
150 m 21.36 Břeclav 17.05.2015
200 m 31.65 Břeclav 07.08.2013
300 m 41.02 Břeclav 26.04.2017
400 m 55.28 Hodonín 30.06.2018
600 m 1:55.97 h Praha-Strahov 11.02.2012
600 m 1:54.96 Brno 12.09.2012
800 m 2:02.35 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
800 m 2:01.59 Uherské Hradiště 18.07.2020
1000 m 2:55.90 Břeclav 20.07.2016
1500 m 4:16.29 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
1500 m 4:10.56 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
2000 m 6:29.12 Praha - Děkanka 05.06.2016
3000 m 09:19.50 Praha-Juliska 24.06.2018
3000 m 09:29.13 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
5000 m 17:03.85 Praha - Eden 28.09.2018
skok vysoký 1.20 Břeclav 15.06.2013
skok vysoký 1.20 h Hustopeče 22.01.2014
skok daleký 4.23 h Praha-Strahov 20.01.2013
skok daleký 5.42 Vyškov 29.05.2016
trojskok 11.19 Břeclav 06.05.2017
vrh koulí 3kg 05.81 Břeclav 15.06.2013
vrh koulí 4kg 06.72 Břeclav 19.06.2016
hod kriketovým míčkem 35.34 Břeclav 15.06.2013
sprintérský trojboj 0477 Břeclav 07.08.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:07.83 Uherské Hradiště 22.06.2019
1500 m 4:17.49 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
1500 m 4:41.76 Vyškov 11.05.2019
3000 m 09:29.13 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
3000 m 10:08.59 Břeclav 14.09.2019
5000 m 18:00.25 Plzeň 28.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.11.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (atletický klub/oddíl Zdraví a sportovní aktivity) Přespolní běh/J 33 Dříteč 21:23
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 5000 m/J 11 Plzeň 18:00.25
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/J/F 7 Břeclav 10:08.59
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/M/F Břeclav DNF
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/B02 8 Břeclav 2:09.56
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/M/F 11 Uherské Hradiště 4:44.30
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M/B02 6 Uherské Hradiště 2:07.83
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 5000 m/M/F Hodonín DNS
25.05.2019 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Běh do vrchu/J 16 Janské Lázně - Černá hora 0:36:50
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m/J 6 Vyškov 4:41.76
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 3000 m/J 10 Ostrava - Vítkovice 10:09.08
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B01 10 Ostrava - Vítkovice 4:17.49
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/J/B 8 Ostrava - Vítkovice 09:50.51
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M/B02 3 Ostrava - Vítkovice 09:29.13
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/J/F 6 Ostrava - Vítkovice 09:54.29