Karta atleta

Export do excelu
  • Severa Filip
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.71 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 07.71 Praha - Děkanka 3.7.2018
60 m 07.60 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.12 Pacov 18.8.2018
150 m 20.49 Praha-Děkanka 11.5.2016
150 m 18.51 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 24.72 Praha - Juliska 14.6.2018
200 m 24.02 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 39.27 Praha - Eden 31.5.2018
300 m 39.41 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 55.66 Praha - Stadion mládeže 28.6.2018
400 m 54.55 h Praha - Stromovka 2.2.2019
600 m 2:05.96 Praha-Jeseniova 9.9.2013
800 m 2:49.33 Stará Boleslav 11.10.2014
1000 m 3:29.49 Stará Boleslav 8.10.2016
1500 m 5:37.93 Stará Boleslav 7.10.2017
60 m překážek 11.93 Stará Boleslav 11.10.2014
60 m překážek 10.51 h Praha-Stromovka 3.12.2016
100 m překážek 18.30 Stará Boleslav 8.10.2016
110 m překážek 18.50 Stará Boleslav 7.10.2017
200 m překážek 32.94 Praha - Děkanka 25.5.2016
300 m překážek 45.36 Praha - Eden 25.5.2018
sprintérský trojboj 1609 Praha - Kotlářka 14.9.2017
pětiboj 1171 Stará Boleslav 11.10.2014
devítiboj 2583 Stará Boleslav 8.10.2016
desetiboj 3372 Stará Boleslav 7.10.2017
vrhačský trojboj 0701 Praha - Hostivař 26.6.2017
hod diskem 1kg 20.62 Praha-Hostivař 21.10.2016
hod diskem 1,5kg 19.32 Stará Boleslav 7.10.2017
hod oštěpem 600g 23.18 Stará Boleslav 7.10.2017
hod oštěpem 700g 17.61 Praha - Hostivař 26.6.2017
hod kriketovým míčkem 36.22 Stará Boleslav 11.10.2014
vrh koulí 3kg 06.43 Praha 18.9.2014
vrh koulí 4kg 07.19 Praha - Hostivař 12.9.2016
vrh koulí 5kg 07.26 Praha - Hostivař 26.6.2017
skok daleký 5.37 Praha - Přátelství 12.5.2018
skok daleký 5.46 h Praha-Strahov 26.1.2018
skok vysoký 1.44 Stará Boleslav 7.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.60 h Praha - Stromovka 2.2.2019
150 m 18.51 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 24.02 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 39.41 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 54.55 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R01 6 Praha - Stromovka 07.60
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/B04 2 Praha - Stromovka 54.55
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B08 2 Praha - Stromovka 24.02
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/M/R03 MS Praha - Stromovka 07.79
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 200 m/M/B10 MS Praha - Stromovka 24.16
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B8 6 Praha - Stromovka 07.79
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B7 5 Praha - Stromovka 56.31
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B25 2 Praha-Strahov 18.54
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B19 1 Praha-Strahov 39.41
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B10 4 Praha-Strahov 18.51
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B9 4 Praha-Strahov 40.21