Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Adámek
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.86 h Ostrava 20.01.2018
60 m 07.70 Olomouc 21.08.2019
100 m 11.99 Břeclav 14.09.2019
150 m 18.13 Olomouc 21.08.2019
200 m 25.67 h Ostrava 20.01.2018
200 m 24.33 Břeclav 14.09.2019
300 m 41.1 Přerov 18.04.2018
400 m 54.26 Přerov 24.09.2019
skok daleký 4.99 h Olomouc 09.03.2019
skok daleký 4.92 Přerov 17.04.2019
vrh koulí 6kg 07.62 Přerov 23.10.2019
hod diskem 1,75kg 21.15 Přerov 09.10.2019
hod oštěpem 800g 29.48 Přerov 09.10.2019
sprintérský trojboj 1895 Přerov 04.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.97 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
60 m 07.70 Olomouc 21.08.2019
100 m 11.99 Břeclav 14.09.2019
150 m 18.13 Olomouc 21.08.2019
200 m 24.33 Břeclav 14.09.2019
400 m 54.26 Přerov 24.09.2019
skok daleký 4.99 h Olomouc 09.03.2019
skok daleký 4.92 Přerov 17.04.2019
vrh koulí 6kg 07.62 Přerov 23.10.2019
hod diskem 1,75kg 21.15 Přerov 09.10.2019
hod oštěpem 800g 29.48 Přerov 09.10.2019
sprintérský trojboj 1895 Přerov 04.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.10.2019 4.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 6kg/J Přerov 07.62
09.10.2019 2.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 6kg/J Přerov 07.08
09.10.2019 2.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 1,75kg/J Přerov 21.15
09.10.2019 2.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/J Přerov 29.48
09.10.2019 2.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/J Přerov 0898
04.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M Přerov 07.73
04.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B01 3 Přerov 12.19
05.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/J Přerov 0826
04.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M Přerov 24.59
05.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 1,75kg/J Přerov 17.28
05.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/J Přerov 27.36
05.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 6kg/J Přerov 07.59
04.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/M Přerov 1895
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) 60 m/Dci/B01 5 TJ Lokomotiva Olomouc 07.80
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) 400 m/Dci/B01 4 TJ Lokomotiva Olomouc 54.54
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) středoškolský pohár/Dci 53 TJ Lokomotiva Olomouc 0619
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) středoškolský pohár/Dci 6 Přerov 1272
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 60 m/Dci/B02 2 Přerov 07.72
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 400 m/Dci/B02 2 Přerov 54.26
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B03 1 Břeclav 11.99
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/J/B04 Břeclav DNS
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B04 2 Břeclav 24.33
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/R03 6 Ostrava 12.16
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B03 1 Ostrava 24.49
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 60 m/M/B03 2 Olomouc 07.70
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 150 m/M/B03 2 Olomouc 18.13
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/J/B04 5 Olomouc 12.57
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/J/B05 5 Olomouc 25.69
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R08 4 Hranice 12.69
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B05 6 Hranice 26.34
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/R03 7 Vyškov 12.49
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/M 4 Přerov 4.92
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) sedmiboj hala [J]/J Olomouc DNF
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) vrh koulí 6kg/J Olomouc DNS
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) skok daleký/J Olomouc 4.99
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) skok o tyči/J Olomouc DNS
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) skok vysoký/J Olomouc DNS
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m/J Olomouc 07.99
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 1000 m/J Olomouc DNS
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m překážek (0.99)/J Olomouc DNS
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m/J Olomouc 07.99
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 1000 m/J Olomouc DNS
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m překážek (0.99)/J Olomouc DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R04 6 Ostrava - Vítkovice 07.97
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/R03 Olomouc DNS