Karta atleta

Export do excelu
  • Zecha Vojtěch
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletický klub Havířov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 18.96 h Ostrava 13.1.2018
400 m 54.59 Hranice 18.5.2019
600 m 1:29.63 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
800 m 1:59.10 Olomouc 28.6.2019
800 m 2:00.29 h Ostrava 25.1.2018
1000 m 2:55.49 Zlín 6.8.2016
1000 m 2:52.82 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
1500 m 4:25.59 Ostrava 25.8.2019
1500 m 4:35.05 h Ostrava 8.2.2017
1500 m překážek 5:01.62 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
2000 m překážek 6:55.17 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 54.59 Hranice 18.5.2019
800 m 1:59.10 Olomouc 28.6.2019
800 m 2:00.92 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
1500 m 4:25.59 Ostrava 25.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/B01 6 Břeclav 2:03.18
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B02 3 Břeclav 55.42
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./M/B02 Břeclav DNF
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B01 7 Ostrava 2:01.54
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B01 11 Ostrava 4:25.59
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 10km chůze/M Ostrava DQ
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 600 m/M Ostrava - Vítkovice DNS
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/R2 6 Olomouc 1:59.10
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/M/B01 7 Hranice 2:01.34
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B03 5 Hranice 54.59
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/R1 6 Praha - Stromovka 2:02.06
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/B 7 Ostrava - Vítkovice 2:00.92
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/F 6 Ostrava - Vítkovice 2:05.80