Karta atleta

Export do excelu
  • Robert Hlaváček
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.32 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
60 m 07.28 Mladá Boleslav 24.04.2019
100 m 11.34 Liberec 19.06.2020
150 m 20.66 Jablonec nad Nisou 09.06.2015
150 m 17.46 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
200 m 23.28 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 22.99 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
300 m 37.69 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
300 m 36.93 Mladá Boleslav 27.05.2020
400 m 52.83 Mladá Boleslav 18.09.2019
400 m 53.10 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
200 m překážek (0.76) 30.60 Liberec 06.09.2016
300 m překážek (0.84) 39.99 Praha-Juliska 23.06.2018
400 m překážek (0.91) 56.69 Olomouc 29.06.2019
skok vysoký 1.64 Městský stadion Mladá Boleslav 20.09.2018
skok daleký 4.79 Jablonec nad Nisou 03.09.2016
trojskok 12.07 Kolín 15.09.2019
vrh koulí 3kg 06.25 Jablonec nad Nisou 11.06.2014
vrh koulí 4kg 06.08 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
vrh koulí 4kg 06.72 Mladá Boleslav 12.05.2015
hod oštěpem 600g 22.60 Mladá Boleslav 12.05.2015
hod kriketovým míčkem 53.41 Turnov 28.09.2014
středoškolský pohár 1392 Mladá Boleslav 18.09.2019
sprintérský trojboj 2295 Liberec 19.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.32 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
60 m 07.28 Mladá Boleslav 24.04.2019
100 m 11.47 Jičín 05.05.2019
150 m 17.46 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
200 m 23.36 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
200 m 23.24 Mladá Boleslav 25.05.2019
300 m 37.69 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
300 m 37.01 Mladá Boleslav 24.04.2019
400 m 53.69 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
400 m 52.83 Mladá Boleslav 18.09.2019
400 m překážek (0.91) 56.69 Olomouc 29.06.2019
skok vysoký 1.60 Mladá Boleslav 25.05.2019
trojskok 12.07 Kolín 15.09.2019
středoškolský pohár 1392 Mladá Boleslav 18.09.2019
sprintérský trojboj 2073 Liberec 08.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Ml. Boleslav (Květa Ječná, kveta.jecna@quick.cz, 604549637) středoškolský pohár/Dci 5 Mladá Boleslav 1392
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Ml. Boleslav (Květa Ječná, kveta.jecna@quick.cz, 604549637) 60 m/Dci/B01 2 Mladá Boleslav 07.53
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Ml. Boleslav (Květa Ječná, kveta.jecna@quick.cz, 604549637) 400 m/Dci/B01 1 Mladá Boleslav 52.83
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/J 11 Kolín 12.07
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.91)/J/B01 6 Kolín 60.66
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B03 3 Kolín 23.46
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) skok vysoký/J 6 Nové Město nad Metují 1.55
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 400 m překážek (0.91)/J Nové Město nad Metují 58.84
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) trojskok/J 5 Nové Město nad Metují 11.99
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 5 Mladá Boleslav 58.88
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/J/R1 4 Olomouc 56.69
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.91)/M/B01 4 Kolín 57.87
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m překážek (0.91)/M/B02 2 Nové Město nad Metují 57.95
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/J Liberec 54.57
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/J Liberec DNS
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) skok vysoký/J 5 Mladá Boleslav 1.60
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/J/B01 7 Mladá Boleslav 23.24
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/R01 4 Mladá Boleslav 11.73
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/FB Mladá Boleslav 11.52
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R01 6 Hradec Králové 11.49
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/FB 6 Hradec Králové 11.53
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B04 1 Hradec Králové 23.28
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprintérský trojboj/M 8 Liberec 2073
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B04 1 Liberec 07.58
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B02 2 Liberec 11.87
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B02 3 Liberec 23.82
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/J/R01 2 Jičín 11.47
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/J/FA 6 Jičín 11.53
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/M/B01 2 Mladá Boleslav 07.28
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 300 m/M/B02 2 Mladá Boleslav 37.01
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/M/B05 2 Mladá Boleslav 07.31
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 37.69
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 150 m/M/B1 2 Jablonec nad Nisou 17.46
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 8 Jablonec nad Nisou 07.45
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 23.50
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 3= Jablonec nad Nisou 07.41
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B08 8 Jablonec nad Nisou 07.56
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/F Jablonec nad Nisou 07.32
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/J/B02 1 Jablonec nad Nisou 53.69
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/B01 1 Jablonec nad Nisou 23.36
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/R02 2 Jablonec nad Nisou 07.34
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R04 2 Jablonec nad Nisou 07.40
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 23.76
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B6 5 Praha - Stromovka 07.41
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B13 6 Praha - Stromovka 07.41
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B16 2 Praha-Strahov 17.56
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B10 1 Praha-Strahov 37.85