Karta atleta

Export do excelu
  • Hlaváček Robert
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.28 Mladá Boleslav 24.4.2019
60 m 07.32 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
100 m 11.47 Jičín 5.5.2019
150 m 20.66 Jablonec nad Nisou 9.6.2015
150 m 17.46 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
200 m 23.24 Mladá Boleslav 25.5.2019
200 m 23.36 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
300 m 37.01 Mladá Boleslav 24.4.2019
300 m 37.69 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
400 m 54.01 Městský stadion Mladá Boleslav 20.9.2018
400 m 53.69 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
200 m překážek 30.60 Liberec 6.9.2016
300 m překážek 39.99 Praha-Juliska 23.6.2018
400 m překážek 57.87 Kolín 22.6.2019
sprintérský trojboj 2142 Liberec 8.5.2018
středoškolský pohár 1135 Městský stadion Mladá Boleslav 20.9.2018
hod oštěpem 600g 22.60 Mladá Boleslav 12.5.2015
hod kriketovým míčkem 53.41 Turnov 28.9.2014
vrh koulí 3kg 06.25 Jablonec nad Nisou 11.6.2014
vrh koulí 4kg 06.72 Mladá Boleslav 12.5.2015
vrh koulí 4kg 06.08 h Jablonec nad Nisou 31.1.2015
skok daleký 4.79 Jablonec nad Nisou 3.9.2016
skok vysoký 1.64 Městský stadion Mladá Boleslav 20.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.28 Mladá Boleslav 24.4.2019
60 m 07.32 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
100 m 11.47 Jičín 5.5.2019
150 m 17.46 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
200 m 23.24 Mladá Boleslav 25.5.2019
200 m 23.36 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
300 m 37.01 Mladá Boleslav 24.4.2019
300 m 37.69 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
400 m 54.57 Liberec 1.6.2019
400 m 53.69 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
400 m překážek 57.87 Kolín 22.6.2019
sprintérský trojboj 2073 Liberec 8.5.2019
skok vysoký 1.60 Mladá Boleslav 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m př./M/B01 4 Kolín 57.87
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m př./M/B02 2 Nové Město nad Metují 57.95
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/J Liberec 54.57
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/J Liberec DNS
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) výška/J 5 Mladá Boleslav 1.60
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/J/B01 7 Mladá Boleslav 23.24
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/R01 4 Mladá Boleslav 11.73
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/FB Mladá Boleslav 11.52
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R01 6 Hradec Králové 11.49
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/FB 6 Hradec Králové 11.53
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B04 1 Hradec Králové 23.28
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprint. tr/M 8 Liberec 2073
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B04 1 Liberec 07.58
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B02 2 Liberec 11.87
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B02 3 Liberec 23.82
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/J/R01 2 Jičín 11.47
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/J/FA 6 Jičín 11.53
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/M/B01 2 Mladá Boleslav 07.28
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 300 m/M/B02 2 Mladá Boleslav 37.01
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/M/B05 2 Mladá Boleslav 07.31
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 37.69
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 150 m/M/B1 2 Jablonec nad Nisou 17.46
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 8 Jablonec nad Nisou 07.45
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 23.50
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 3= Jablonec nad Nisou 07.41
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B08 8 Jablonec nad Nisou 07.56
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/F Jablonec nad Nisou 07.32
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/J/B02 1 Jablonec nad Nisou 53.69
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/B01 1 Jablonec nad Nisou 23.36
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/R02 2 Jablonec nad Nisou 07.34
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R04 2 Jablonec nad Nisou 07.40
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 23.76
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B6 5 Praha - Stromovka 07.41
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B13 6 Praha - Stromovka 07.41
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B16 2 Praha-Strahov 17.56
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B10 1 Praha-Strahov 37.85