Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Tonhauser
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ŠAK Chodov, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.07 Sokolov 22.06.2012
50 m 07.24 h Sokolov 04.03.2020
60 m 08.27 h Halle 24.03.2019
60 m 08.20 Chodov 16.04.2019
100 m 12.69 Karlovy Vary 11.05.2019
150 m 22.61 h Praha-Strahov 17.01.2015
150 m 20.10 Cheb 16.05.2020
200 m 26.77 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 27.08 Karlovy Vary 23.05.2020
300 m 43.27 Cheb 16.05.2020
400 m 62.76 Karlovy Vary 11.05.2019
500 m 2:00.57 Chodov 23.04.2013
600 m 1:56.03 Chodov 16.04.2019
800 m 3:30.19 Mariánské Lázně 14.05.2014
1000 m 3:39.2 Ostrov 27.05.2020
1500 m 5:57.25 Karlovy Vary 12.05.2019
50 m překážek (0.84) 10.31 h Sokolov 14.01.2015
50 m překážek (0.99) 10.19 h Sokolov 04.03.2020
60 m překážek (0.76) 14.78 Mariánské Lázně 16.05.2013
60 m překážek (0.84) 12.58 h Praha-Stromovka 24.01.2015
110 m překážek (0.99) 21.28 Karlovy Vary 12.05.2019
200 m překážek (0.76) 33.19 Cheb 28.04.2018
400 m překážek (0.91) 73.92 Plzeň 08.06.2019
skok vysoký 1.62 h Chodov 16.12.2019
skok vysoký 1.63 Ostrov 21.07.2020
skok o tyči 2.50 Karlovy Vary 12.05.2019
skok daleký 5.03 Karlovy Vary 11.05.2019
skok daleký 4.85 h Sokolov 04.03.2020
trojskok 10.75 h Sokolov 04.03.2020
trojskok 09.97 Karlovy Vary 30.05.2020
vrh koulí 3kg 09.30 h Praha-Strahov 15.02.2014
vrh koulí 3kg 11.45 Stříbro 27.09.2014
vrh koulí 4kg 12.02 h Praha-Strahov 06.02.2016
vrh koulí 4kg 13.19 Chodov 30.04.2016
vrh koulí 5kg 12.04 h Praha - Stromovka 22.01.2017
vrh koulí 5kg 12.48 Chodov 05.05.2018
vrh koulí 6kg 11.92 Karlovy Vary 11.05.2019
vrh koulí 6kg 11.71 h Praha - Stromovka 25.01.2020
vrh koulí 7,26kg 11.07 Chodov 05.05.2019
hod diskem 1kg 32.17 Karlovy Vary 08.06.2016
hod diskem 1,5kg 29.83 Chodov 05.05.2018
hod diskem 1,75kg 31.84 Chodov 05.05.2019
hod diskem 2kg 31.40 Nýřany 22.06.2019
hod kladivem 4kg 22.42 Stříbro 23.05.2015
hod kladivem 5kg 21.95 Domažlice 26.05.2018
hod kladivem 6kg 28.94 Nýřany 12.09.2020
hod kladivem 7,26kg 22.07 Stříbro 22.08.2020
hod oštěpem 600g 30.92 Chodov 08.09.2016
hod oštěpem 700g 32.38 Domažlice 26.05.2018
hod oštěpem 800g 35.54 Karlovy Vary 12.05.2019
hod břemenem 12kg 07.65 Sokolov 20.04.2018
hod břemenem 14kg 07.15 Karlovy Vary 19.10.2019
hod kriketovým míčkem 40.33 Chodov 10.09.2014
pětiboj 0578 Mariánské Lázně 14.05.2014
desetiboj [J] 3964 Karlovy Vary 12.05.2019
sprintérský trojboj 1229 Cheb 07.06.2020
vrhačský trojboj 1366 Karlovy Vary 19.10.2019
vrhačský čtyřboj 1598 Karlovy Vary 19.10.2019
vrhačský pětiboj 1892 Karlovy Vary 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.27 h Halle 24.03.2019
60 m 08.20 Chodov 16.04.2019
100 m 12.69 Karlovy Vary 11.05.2019
200 m 27.49 h Praha - Stromovka 26.01.2019
400 m 62.76 Karlovy Vary 11.05.2019
600 m 1:56.03 Chodov 16.04.2019
1500 m 5:57.25 Karlovy Vary 12.05.2019
110 m překážek (0.99) 21.28 Karlovy Vary 12.05.2019
400 m překážek (0.91) 73.92 Plzeň 08.06.2019
skok vysoký 1.62 Karlovy Vary 11.05.2019
skok vysoký 1.62 h Chodov 16.12.2019
skok o tyči 2.50 Karlovy Vary 12.05.2019
skok daleký 4.75 h Halle 24.03.2019
skok daleký 5.03 Karlovy Vary 11.05.2019
vrh koulí 6kg 11.60 h Praha - Stromovka 26.01.2019
vrh koulí 6kg 11.92 Karlovy Vary 11.05.2019
vrh koulí 7,26kg 11.07 Chodov 05.05.2019
hod diskem 1,75kg 31.84 Chodov 05.05.2019
hod diskem 2kg 31.40 Nýřany 22.06.2019
hod kladivem 6kg 22.51 Karlovy Vary 19.10.2019
hod kladivem 7,26kg 18.85 Plzeň 08.06.2019
hod oštěpem 700g 30.46 Karlovy Vary 01.05.2019
hod oštěpem 800g 35.54 Karlovy Vary 12.05.2019
hod břemenem 14kg 07.15 Karlovy Vary 19.10.2019
desetiboj [J] 3964 Karlovy Vary 12.05.2019
vrhačský trojboj 1366 Karlovy Vary 19.10.2019
vrhačský čtyřboj 1598 Karlovy Vary 19.10.2019
vrhačský pětiboj 1892 Karlovy Vary 19.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2019 Vánoční laťka (ŠAK Chodov, z. s.) skok vysoký/M 4 Chodov 1.62
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) vrhačský trojboj/J Karlovy Vary 1366
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) vrhačský pětiboj/J Karlovy Vary 1892
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) vrhačský čtyřboj/J Karlovy Vary 1598
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) hod oštěpem 800g/J Karlovy Vary 30.50
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) vrh koulí 6kg/J Karlovy Vary 11.46
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) hod kladivem 6kg/J Karlovy Vary 22.51
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) hod diskem 1,75kg/J Karlovy Vary 31.07
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) hod břemenem 14kg/J Karlovy Vary 07.15
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) vrh koulí 7,26kg/M/F 17 Děčín 10.61
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod diskem 2kg/M/F 15 Děčín 27.99
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 400 m překážek (0.91)/M/B05 Děčín DNS
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) vrh koulí 7,26kg/M/F 4 Stříbro 10.50
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) hod oštěpem 800g/M/F 14 Stříbro 31.97
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kladivem 7,26kg/M/F 15 Stříbro 18.54
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) vrh koulí 7,26kg/M 11 Nýřany 10.06
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) skok daleký/M 12 Nýřany 4.84
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) hod diskem 2kg/M 5 Nýřany 31.40
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 400 m překážek (0.91)/M Plzeň 73.92
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) vrh koulí 7,26kg/M 5 Plzeň 10.98
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod kladivem 7,26kg/M 12 Plzeň 18.85
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod diskem 1,75kg/J/F Písek 31.44
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod kladivem 6kg/J/F Písek 20.99
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 6kg/J/F 4 Písek 11.77
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 800g/M/F 11 Písek 32.58
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) vrh koulí 7,26kg/M 5 Nýřany 11.01
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) hod oštěpem 800g/M 15 Nýřany 31.87
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) hod diskem 2kg/M 8 Nýřany 28.95
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) desetiboj [J]/J Karlovy Vary 3964
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 100 m/J Karlovy Vary 12.69
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 400 m/J Karlovy Vary 62.76
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 1500 m/J Karlovy Vary 5:57.25
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 110 m překážek (0.99)/J Karlovy Vary 21.28
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) hod diskem 1,75kg/J Karlovy Vary 31.70
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) hod oštěpem 800g/J Karlovy Vary 35.54
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) vrh koulí 6kg/J Karlovy Vary 11.92
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) skok daleký/J Karlovy Vary 5.03
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) skok o tyči/J Karlovy Vary 2.50
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) skok vysoký/J Karlovy Vary 1.62
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) vrh koulí 7,26kg/M Chodov 11.07
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) hod diskem 1,75kg/J 5 Chodov 31.84
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) hod oštěpem 700g/J Karlovy Vary 30.46
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) vrh koulí 6kg/J Karlovy Vary 11.81
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/J Karlovy Vary 12.80
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) skok daleký/M 9 Chodov 4.72
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) 60 m/M/B01 6 Chodov 08.20
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) 600 m/M/F 7 Chodov 1:56.03
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) vrh koulí 6kg/J Chodov 11.31
24.03.2019 22. Schüler-Hallenmeeting (SV Halle e.V.) 60 m/J/R3 MS Halle 08.27
24.03.2019 22. Schüler-Hallenmeeting (SV Halle e.V.) skok daleký/J MS Halle 4.75
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) vrh koulí 6kg/J Praha - Stromovka 11.60
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/J/B02 5 Praha - Stromovka 08.34
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/J/B04 2 Praha - Stromovka 27.49