Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Tešnar
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.50 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
100 m 13.21 Břeclav 26.05.2018
150 m 18.92 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
200 m 25.38 Blansko 28.04.2019
200 m 25.05 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
300 m 39.78 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
300 m 39.76 Brno 20.07.2020
400 m 54.21 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
400 m 53.65 Břeclav 22.08.2020
500 m 1:11.48 Brno 13.07.2020
600 m 1:29.36 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
800 m 2:00.63 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
800 m 2:01.55 Olomouc 04.07.2020
1500 m 4:21.62 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
1500 m 4:23.86 Vyškov 11.07.2020
1 anglická míle 4:52.26 Brno 20.07.2020
2000 m 6:33.30 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
3000 m 10:10.98 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
3000 m překážek 11:17.37 Uherské Hradiště 18.07.2020
skok daleký 4.62 h Ostrava 20.01.2018
skok daleký 5.26 Brno 27.07.2020
vrh koulí 6kg 06.81 Brno 19.08.2019
středoškolský pohár 0771 Brno 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
200 m 25.38 Blansko 28.04.2019
300 m 41.14 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 56.31 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
400 m 53.85 Brno 24.09.2019
500 m 1:13.93 Blansko 28.04.2019
800 m 2:06.46 h Praha - Stromovka 23.02.2019
800 m 2:03.17 Litomyšl 21.09.2019
1500 m 4:26.05 Brno 24.09.2019
2000 m 6:33.30 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
3000 m 10:10.98 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
skok daleký 4.47 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
vrh koulí 6kg 06.81 Brno 19.08.2019
středoškolský pohár 0771 Brno 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Přespolní běh/J 4 Ostravice 0:29:21
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) středoškolský pohár/Dci 42 Brno 0771
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 1500 m/Dci 4 Brno 4:26.05
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 400 m/Dci/B02 1 Brno 53.85
21.09.2019 KP jednotlivců mužů a žen OPEN (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/M Litomyšl 2:03.17
21.09.2019 KP jednotlivců mužů a žen OPEN (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M Litomyšl 54.43
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/B01 10 Břeclav 2:09.63
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B06 3 Břeclav 25.94
19.08.2019 4. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 6kg/J Brno 06.81
19.08.2019 4. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/M/B03 2 Brno 25.59
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/R2 8 Olomouc 2:03.72
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M/B01 9 Uherské Hradiště 2:04.46
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/M/B03 2 Uherské Hradiště 54.88
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 1500 m/J/F 8 Olomouc 4:40.96
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 800 m/J/B02 1 Olomouc 2:04.36
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/J/B03 7 Olomouc 55.74
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/M/B02 1 Třinec 2:08.58
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B03 6 Třinec 55.09
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/J 6 Vyškov 2:04.48
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/J/B03 4 Vyškov 55.79
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 800 m/J/B2 7 Ostrava - Vítkovice 2:06.48
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/J/B3 2 Ostrava - Vítkovice 56.00
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/J/B3 5 Ostrava - Vítkovice 25.51
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 500 m/M/F 4 Blansko 1:13.93
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 200 m/M/B05 4 Blansko 25.38
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/R1 8 Praha - Stromovka 2:06.46
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B02 4 Ostrava - Vítkovice 2:07.65
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B03 5 Ostrava - Vítkovice 56.31
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 800 m/M MS Praha - Stromovka 2:11.79
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M/B01 8 Ostrava - Vítkovice 10:10.98
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B02 4 Ostrava - Vítkovice 57.72
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m/M 5 Ostrava - Vítkovice 6:33.30
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/J/B01 6 Ostrava - Vítkovice 41.14
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/M/F 10 Brno-Nový Lískovec 4.47
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/R03 2 Brno-Nový Lískovec 08.50