Karta atleta

Export do excelu
  • Marius-Andrei Bajánaru
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.42 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
60 m 07.5 Valašské Meziříčí 01.06.2020
100 m 11.57 Olomouc 25.05.2019
150 m 17.53 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.18 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
200 m 23.65 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
300 m 37.72 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 53.29 Hranice 18.05.2019
400 m 53.30 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
800 m 2:24.82 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
60 m překážek (0.91) 08.81 h Ostrava 03.02.2018
60 m překážek (0.99) 08.90 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
110 m překážek (0.91) 15.46 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
110 m překážek (0.99) 16.54 Vyškov 11.05.2019
300 m překážek (0.84) 39.31 Praha-Juliska 23.06.2018
400 m překážek (0.83) 56.79 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
400 m překážek (0.91) 57.23 Šumperk 22.06.2019
400 m překážek (0.91) 57.48 Olomouc 28.06.2019
hod oštěpem 800g 31.00 Šumperk 25.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.50 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
100 m 11.57 Olomouc 25.05.2019
150 m 17.53 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.65 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 23.51 Olomouc 08.06.2019
300 m 37.72 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 53.88 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
400 m 53.29 Hranice 18.05.2019
110 m překážek (0.99) 16.54 Vyškov 11.05.2019
400 m překážek (0.91) 57.23 Šumperk 22.06.2019
400 m překážek (0.91) 57.48 Olomouc 28.06.2019
hod oštěpem 800g 30.34 Olomouc 08.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B04 2 Břeclav 11.79
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/J/B02 2 Břeclav 59.41
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B06 3 Břeclav 24.44
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/J/R3 5 Olomouc 57.48
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 Šumperk 57.23
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B02 2 Šumperk 23.96
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 800g/M 13 Olomouc 30.34
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 4 Olomouc 58.81
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/M/B02 3 Olomouc 23.51
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/J/B02 2 Olomouc 11.57
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/J/B02 3 Olomouc 57.91
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/J/B03 2 Olomouc 23.56
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R03 3 Hranice 11.89
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B03 1 Hranice 53.29
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B03 2 Hranice 24.09
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 110 m překážek (0.99)/J 7 Vyškov 16.54
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m překážek (0.91)/J 6 Vyškov 59.21
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/J/B01 5 Vyškov 23.52
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/J/B2 4 Ostrava - Vítkovice 12.01
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/J/B1 6 Ostrava - Vítkovice 54.50
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B04 5 Ostrava - Vítkovice 53.88
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B03 3 Ostrava - Vítkovice 23.65
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 4 Ostrava - Vítkovice 07.50
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R02 3 Ostrava - Vítkovice 07.52
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B01 3 Ostrava - Vítkovice 17.53
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/J/B03 3 Ostrava - Vítkovice 37.72