Karta atleta

Export do excelu
  • Oto Moses
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Vlašim, z.s.
  • Trenér: Krejča Pavel, Šilhavý Josef
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 11.26 Kladno 13.05.2012
60 m 08.15 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 13.08 Praha - Eden 02.10.2021
200 m 28.26 Vlašim 01.09.2018
300 m 47.87 h Praha - Strahov 10.12.2017
400 m 62.06 Praha - Eden 02.10.2021
800 m 3:36.32 Kolín 25.05.2012
1500 m 5:31.53 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek (0.76) 15.12 Kolín 25.05.2012
60 m překážek (1.06) 09.65 h Praha - Stromovka 09.01.2022
110 m překážek (1.06) 18.17 Plzeň 12.06.2021
skok vysoký 1.48 Kolín 07.10.2019
skok daleký 2.86 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
skok daleký 4.80 Praha - Eden 02.10.2021
vrh koulí 3kg 07.26 h Praha-Strahov 12.01.2014
vrh koulí 3kg 08.36 Stará Boleslav 19.09.2014
vrh koulí 4kg 06.63 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
vrh koulí 4kg 10.10 Kolín 07.05.2016
vrh koulí 5kg 10.23 h Praha - Strahov 13.01.2018
vrh koulí 5kg 13.82 Vlašim 18.09.2019
vrh koulí 6kg 14.07 h Praha - Stromovka 19.01.2020
vrh koulí 6kg 13.61 Opava 03.10.2020
vrh koulí 7,26kg 12.80 Vlašim 04.07.2021
vrh koulí 7,26kg 12.40 h Praha - Strahov 10.01.2022
hod diskem 1kg 30.76 Vlašim 03.09.2016
hod diskem 1,5kg 43.63 Tábor 07.10.2018
hod diskem 1,75kg 48.00 Kolín 29.08.2020
hod diskem 2kg 44.34 Domažlice 26.07.2020
hod kladivem 4kg 27.77 Kolín 26.08.2016
hod kladivem 5kg 37.86 Kolín 21.07.2018
hod kladivem 6kg 38.59 Opava 03.10.2020
hod kladivem 7,26kg 30.83 Tábor 09.06.2019
hod oštěpem 500g 17.73 Vlašim 06.09.2014
hod oštěpem 600g 27.50 Kolín 07.05.2016
hod oštěpem 700g 28.79 Vlašim 29.08.2018
hod oštěpem 800g 29.25 Vlašim 03.07.2019
hod kriketovým míčkem 38.66 Stará Boleslav 19.09.2014
středoškolský pohár 0965 Kolín 07.10.2019
desetiboj [M] 3550 Praha - Eden 03.10.2021
vrhačský trojboj 1626 Vlašim 03.07.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.32 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok vysoký 1.48 Kolín 07.10.2019
vrh koulí 5kg 13.82 Vlašim 18.09.2019
vrh koulí 6kg 12.72 Praha - Stromovka 12.06.2019
vrh koulí 6kg 13.30 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 7,26kg 10.85 Beroun 24.08.2019
hod diskem 1,75kg 45.83 Praha 11.06.2019
hod diskem 2kg 42.88 Kladno 13.07.2019
hod kladivem 6kg 34.83 Praha - Eden 03.09.2019
hod kladivem 7,26kg 30.83 Tábor 09.06.2019
hod oštěpem 800g 29.25 Vlašim 03.07.2019
středoškolský pohár 0965 Kolín 07.10.2019
vrhačský trojboj 1626 Vlašim 03.07.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) vrh koulí 6kg/J Praha - Strahov 13.30
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/R06 5 Praha - Strahov 08.32
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dci 37 Kolín 0965
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) vrh koulí 5kg/Dci 7 Kolín 11.74
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Dci/S02 10 Kolín 1.48
22.09.2019 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) hod diskem 1,75kg/J/F Jičín 42.39
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) středoškolský pohár/Dci 17 Vlašim 0717
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) skok vysoký/Dci 5= Vlašim 1.43
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) vrh koulí 5kg/Dci Vlašim 13.82
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha - Juliska 41.92
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J 11 Praha - Eden 25.66
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 6kg/J 6= Praha - Eden 34.83
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) hod diskem 1,75kg/J 5 Domažlice 44.45
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 6kg/J 5 Praha - Juliska 12.48
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/J 11 Praha - Juliska 26.93
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) hod diskem 2kg/M 5 Brno 36.25
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kladivem 7,26kg/M 14 Beroun 24.54
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 11 Beroun 10.85
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 2kg/M Beroun 39.61
18.08.2019 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1,75kg/J/F Třebíč 43.65
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) hod diskem 2kg/M 8 Nové Město nad Metují 38.07
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 2kg/M 8 Kladno 42.88
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrhačský trojboj/J Vlašim 1626
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 6kg/J Vlašim 12.32
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 800g/J Vlašim 29.25
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1,75kg/J Vlašim 42.30
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod diskem 1,75kg/J/F 7 Olomouc 43.03
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 7,26kg/M 11 Vlašim 10.24
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 2kg/M Vlašim 38.31
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod kladivem 7,26kg/M 10 Vlašim 28.90
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/U23M/F 7 Praha - Eden 41.72
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J 6 Praha - Stromovka 12.72
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1,75kg/J Praha - Stromovka 42.58
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) hod diskem 1,75kg/J 4 Praha 45.83
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) hod diskem 2kg/M Tábor 40.72
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) hod kladivem 7,26kg/M 12 Tábor 30.83
02.06.2019 Veřejné závody (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 2kg/M Vlašim 40.98
02.06.2019 Veřejné závody (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1,75kg/J Vlašim 44.81
02.06.2019 Veřejné závody (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 6kg/J/F Vlašim 11.47
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J MS Praha - Eden 43.66
23.05.2019 2. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 6kg/J Kolín NM
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) hod diskem 2kg/M Sušice 39.46
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) hod kladivem 7,26kg/M 11 Sušice 30.62
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod diskem 1,75kg/J Praha - Děkanka 41.94
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod kladivem 6kg/J Praha - Děkanka NM
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 6kg/J Kladno 34.65
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1,75kg/J Kladno 44.22
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 6kg/J 5 Kladno 10.78
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1,75kg/J Olomouc 41.77
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 6kg/J MS Kladno 34.14
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 6kg/J/F MS Kladno 09.91
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1,75kg/J/F MS Kladno 39.88
27.04.2019 Veřejné závody (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 2kg/M Vlašim 37.50
27.04.2019 Veřejné závody (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1,75kg/J Vlašim 40.06
27.04.2019 Veřejné závody (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 800g/J Vlašim 24.75
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) vrh koulí 6kg/J/F MS Praha - Stromovka 11.15
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 6kg/J 4 Praha - Strahov 10.77