Karta atleta

Export do excelu
  • Lehar Daniel
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Hana Větrovcová
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.56 Praha - Děkanka 5.6.2016
60 m 07.10 h Lipsko 9.2.2019
100 m 11.24 Kolín 25.5.2019
150 m 18.31 Meziboří 21.6.2016
150 m 18.18 h Praha - Strahov 13.1.2017
200 m 22.27 Olomouc 28.6.2019
200 m 22.08 h Lipsko 9.2.2019
300 m 33.97 Kladno 14.6.2019
300 m 38.21 h Praha - Strahov 13.1.2017
400 m 47.17 Ostrava 20.6.2019
400 m 47.74 h Praha - Stromovka 23.2.2019
800 m 3:03.31 Meziboří 8.6.2013
800 m 2:53.72 h Praha-Strahov 26.1.2014
sprintérský trojboj 2094 Bílina 19.8.2017
skok daleký 3.97 Bílina 27.4.2014
skok vysoký 1.61 Ústí nad Labem 4.5.2016
Přespolní běh 0:05:15 Bílina-Kyselka, lázeňský park 22.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.10 h Lipsko 9.2.2019
100 m 11.24 Kolín 25.5.2019
200 m 22.27 Olomouc 28.6.2019
200 m 22.08 h Lipsko 9.2.2019
300 m 33.97 Kladno 14.6.2019
400 m 47.17 Ostrava 20.6.2019
400 m 47.74 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 400 m/J/R2 3 Boras 47.28
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/J/R2 2 Olomouc 22.27
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/J/F 5 Olomouc 22.36
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/M/B1 5 Ostrava 47.17
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/M/B01 MS Kladno 33.97
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B01 MS Kladno 22.48
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R05 MS Kladno 11.39
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 400 m/M/B2 2 Praha - Juliska 47.94
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FA 5 Kolín 11.24
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B01 1 Kolín 22.33
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R01 3 Kolín 11.33
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B1 5 Plzeň 48.55
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/J/B02 1 Kladno 22.75
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R1 4 Praha - Stromovka 07.12
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/R2 1 Praha - Stromovka 49.49
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/F Praha - Stromovka 47.74
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/J/R6 1 Lipsko 07.13
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/J/F 4 Lipsko 07.10
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 200 m/J/B6 2 Lipsko 22.08
26.01.2019 Mezinárodní mítink 200 m/M/B8 2 Vídeň 22.37
26.01.2019 Mezinárodní mítink 400 m/M/B6 3 Vídeň 48.87
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R03 Praha - Strahov DNS
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B02 1 Praha - Strahov 22.82
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/B02 3 Ostrava - Vítkovice 07.31
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B04 1 Ostrava - Vítkovice 22.72