Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Lehar
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Větrovcová Hana
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    200 m 1459 940
    400 m 640 1006
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2019: MEJ-400 m/R, 4x400 m/2.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 2 - 1 - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství Evropy juniorů
Boras 2019 4x400 m
Rekordy ČR
Dráha Junioři
4 x 400 m 3:08.50 Boras 21.07.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.56 Praha - Děkanka 05.06.2016
60 m 07.03 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m 11.07 Vlašim 06.06.2020
150 m 18.31 Meziboří 21.06.2016
150 m 18.18 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 21.93 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
200 m 22.17 Kladno 01.06.2020
300 m 38.21 h Praha - Strahov 13.01.2017
300 m 33.97 Kladno 14.06.2019
400 m 47.74 h Praha - Stromovka 24.02.2019
400 m 47.17 Ostrava 20.06.2019
800 m 2:53.72 h Praha-Strahov 26.01.2014
800 m 1:58.06 Kladno 27.06.2020
skok vysoký 1.82 Vlašim 06.06.2020
skok daleký 3.97 Bílina 27.04.2014
sprintérský trojboj 2094 Bílina 19.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.10 h Lipsko 09.02.2019
100 m 11.24 Kolín 25.05.2019
200 m 22.08 h Lipsko 09.02.2019
200 m 22.27 Olomouc 30.06.2019
300 m 33.97 Kladno 14.06.2019
400 m 47.74 h Praha - Stromovka 24.02.2019
400 m 47.17 Ostrava 20.06.2019
800 m 2:00.41 Stará Boleslav 31.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/J/B01 1 Kolín 48.70
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B01 5 Kolín 22.56
08.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/M/B1 5 Hodonín 48.71
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/J Stará Boleslav 2:00.41
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B1 6 Praha - Juliska 49.90
19.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 400 m/J/R2 3 Boras 47.28
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/J/R2 2 Olomouc 22.27
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/J/F 5 Olomouc 22.36
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/M/B1 5 Ostrava 47.17
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/M/B01 MS Kladno 33.97
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B01 MS Kladno 22.48
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R05 MS Kladno 11.39
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 400 m/M/B2 2 Praha - Juliska 47.94
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FA 5 Kolín 11.24
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B01 1 Kolín 22.33
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R01 3 Kolín 11.33
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B1 5 Plzeň 48.55
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/J/B02 1 Kladno 22.75
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R1 4 Praha - Stromovka 07.12
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/R2 1 Praha - Stromovka 49.49
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/F Praha - Stromovka 47.74
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/J/R6 1 Lipsko 07.13
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/J/F 4 Lipsko 07.10
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 200 m/J/B6 2 Lipsko 22.08
26.01.2019 Mezinárodní mítink 200 m/M/B8 2 Vídeň 22.37
26.01.2019 Mezinárodní mítink 400 m/M/B6 3 Vídeň 48.87
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R03 Praha - Strahov DNS
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B02 1 Praha - Strahov 22.82
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/B02 3 Ostrava - Vítkovice 07.31
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B04 1 Ostrava - Vítkovice 22.72