Karta atleta

Export do excelu
  • Karlík Jakub
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.6 h Pardubice 24.11.2016
150 m 20.00 Ústí nad Orlicí 22.5.2016
150 m 20.60 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
200 m 25.91 h Jablonec nad Nisou 5.2.2017
300 m 44.96 Litomyšl 9.5.2015
1500 m 5:49.63 Pardubice 24.4.2017
60 m překážek 11.90 Litomyšl 14.9.2014
100 m překážek 17.60 Svitavy 4.6.2016
200 m překážek 30.28 Ústí nad Orlicí 22.5.2016
pohár rozhlasu 0660 Pardubice 24.4.2017
hod diskem 1,5kg 35.71 Hradec Králové 5.9.2018
hod diskem 1,75kg 35.63 Hradec Králové 21.5.2019
hod kladivem 6kg 20.28 Jičín 5.5.2019
hod oštěpem 600g 40.04 Třebíč 10.9.2016
hod oštěpem 700g 43.81 Jablonec nad Nisou 15.9.2018
hod oštěpem 800g 49.82 Jičín 5.5.2019
hod kriketovým míčkem 53.58 Pardubice 15.5.2014
vrh koulí 5kg 12.08 Pardubice 18.9.2018
vrh koulí 6kg 12.37 Pardubice 4.5.2019
vrh koulí 6kg 10.96 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok daleký 4.84 Pardubice 24.4.2017
skok daleký 4.68 h Jablonec nad Nisou 5.2.2017
skok vysoký 1.30 Pardubice 20.5.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.72 h Praha - Stromovka 27.1.2019
hod diskem 1,75kg 35.63 Hradec Králové 21.5.2019
hod kladivem 6kg 20.28 Jičín 5.5.2019
hod oštěpem 800g 49.82 Jičín 5.5.2019
vrh koulí 6kg 12.37 Pardubice 4.5.2019
vrh koulí 6kg 10.96 h Praha - Stromovka 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) oštěp 800g/J/F 12 Olomouc 48.05
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 800g/M Pardubice 46.43
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 800g/M/F 4 Litomyšl 49.58
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) disk 1,75kg/J Pardubice 34.05
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) koule 6kg/J Pardubice 10.43
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) disk 1,75kg/J Mladá Boleslav 28.38
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) koule 6kg/J Mladá Boleslav 11.70
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) oštěp 800g/J 4 Mladá Boleslav 43.30
21.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1,75kg/J Hradec Králové 35.63
21.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) koule 6kg/J Hradec Králové 11.89
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) oštěp 800g/M 5 Ústí nad Orlicí 44.61
14.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) disk 1,75kg/J Pardubice 26.86
14.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) koule 6kg/J Pardubice 11.34
07.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1,75kg/J Pardubice 29.69
07.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) koule 6kg/J Pardubice 12.01
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) oštěp 800g/J Jičín 49.82
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) kladivo 6kg/J 7 Jičín 20.28
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1,75kg/J MS Pardubice 30.71
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) koule 6kg/J MS Pardubice 12.37
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/M/R01 7 Praha - Stromovka 07.72
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 6kg/J 4 Praha - Stromovka 10.96