Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Kunt
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Brázdil Jiří
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 833 963
    akt. 20.07.2021
  • Úspěchy:
    2017: EYOF-trojskok/8.; 2018: ME17-výška/Q, trojskok/Q, 100-200-300-400 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 1 - 1 1 - - - -
- - - - - - 2 3 - 2 2 - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.39 Uherské Hradiště 15.08.2018
60 m 07.47 h Olomouc 19.01.2019
100 m 11.69 Uherské Hradiště 28.09.2018
150 m 18.39 Uherské Hradiště 12.04.2017
200 m 23.84 Uherské Hradiště 28.09.2018
300 m 46.09 Uherské Hradiště 22.04.2015
800 m 2:54.75 Zlín 17.09.2014
60 m překážek (0.76) 10.86 h Praha 31.01.2014
60 m překážek (0.76) 10.53 Frýdek-Místek 07.09.2014
100 m překážek (0.84) 17.35 Uherské Hradiště 05.05.2015
200 m překážek (0.76) 31.19 Šumperk 12.09.2015
skok vysoký 2.08 Ptuj 09.06.2018
skok vysoký 2.06 h Praha - Stromovka 24.02.2019
skok daleký 7.34 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
skok daleký 7.33 Uherské Hradiště 30.06.2021
trojskok 15.11 h Olomouc 25.01.2020
trojskok 15.05 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
vrh koulí 4kg 11.77 h Otrokovice 20.12.2016
vrh koulí 6kg 10.95 Břeclav 14.09.2019
hod diskem 1,75kg 32.39 Břeclav 14.09.2019
hod oštěpem 500g 21.06 Uherské Hradiště 24.04.2013
hod oštěpem 600g 34.28 Zlín 08.06.2016
hod oštěpem 800g 49.81 Břeclav 14.09.2019
hod kriketovým míčkem 58.96 Zlín 17.09.2014
pohár rozhlasu 1404 Uherské Hradiště 17.05.2017
středoškolský pohár 2644 Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 19.09.2019
pětiboj 1392 Zlín 28.05.2014
trojboj 1751 Zlín 06.08.2016
sprintérský trojboj 2143 Uherské Hradiště 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.47 h Olomouc 19.01.2019
60 m 07.46 Holešov 01.05.2019
skok vysoký 2.06 h Praha - Stromovka 24.02.2019
skok vysoký 2.00 Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 19.09.2019
skok daleký 6.89 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok daleký 7.09 Opava 08.06.2019
trojskok 14.56 h Praha - Stromovka 23.02.2019
trojskok 14.37 Olomouc 30.06.2019
vrh koulí 6kg 10.95 Břeclav 14.09.2019
hod diskem 1,75kg 32.39 Břeclav 14.09.2019
hod oštěpem 800g 49.81 Břeclav 14.09.2019
středoškolský pohár 2644 Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 19.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/J/F Otrokovice 6.45
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Gymnázium Uherské Hradiště, Johaník Viktor , johanik@guh.eduzk.cz) středoškolský pohár/Dci Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 2644
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Gymnázium Uherské Hradiště, Johaník Viktor , johanik@guh.eduzk.cz) skok daleký/Dci Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 7.00
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Gymnázium Uherské Hradiště, Johaník Viktor , johanik@guh.eduzk.cz) skok vysoký/Dci Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 2.00
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 6kg/J 7 Břeclav 10.95
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 800g/J 5 Břeclav 49.81
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1,75kg/J 7 Břeclav 32.39
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/M/F Břeclav 1.91
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F Břeclav 14.11
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M/F Břeclav 6.81
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/M 3= Zlín 1.87
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) trojskok/M Zlín NM
27.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) skok daleký/M 12 Brno 6.72
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) trojskok/M 10 Brno 14.01
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek skok daleký/J 6 Györ 6.60
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek trojskok/J 6 Györ 13.85
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok vysoký/J/F 11 Olomouc 1.89
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/J/F Olomouc 14.37
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/J/F Olomouc 6.98
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/M/F 11 Uherské Hradiště 12.35
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M/F 10 Uherské Hradiště 6.19
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/M/F Uherské Hradiště 1.99
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) skok vysoký/M 4 Opava 1.88
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 7.09
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/M 6 Opava 13.34
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/M 5 Uherské Hradiště 1.88
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M Uherské Hradiště 6.94
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) skok vysoký/J Olomouc 1.87
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) trojskok/J Olomouc DNS
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/M Třinec 1.92
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/M 5 Třinec 13.37
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/J/F Vyškov 6.61
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/J/F Vyškov 1.90
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/J/F Vyškov 13.83
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) skok daleký/J 4 Ostrava - Vítkovice 6.24
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) trojskok/J 5 Ostrava - Vítkovice 12.75
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) skok daleký/J Holešov 6.76
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m/J Holešov 07.46
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) skok vysoký/J Valašské Meziříčí 2.00
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) skok vysoký/M 4 Valašské Meziříčí 2.00
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J Praha - Stromovka 2.06
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J 5 Praha - Stromovka 6.89
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/J Praha - Stromovka 14.56
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/J Otrokovice 14.47
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/J Olomouc 14.10
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/J Olomouc 6.87
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/J/F Otrokovice 6.48
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/M/F Otrokovice NM
29.01.2019 Beskydská laťka Třinec 2019 XXVII. ročník součást Třinecké Železárny Moravia Steel Grand Prix Agrotec (Hustopeče, Třinec) (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/U23M/F Třinec 1.97
26.01.2019 Hustopečské skákání (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/J Hustopeče 2.03
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) trojskok/J Olomouc 13.67
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/J Olomouc 6.54
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/R02 2 Olomouc 07.47
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M Ostrava - Vítkovice 13.65
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/M Ostrava - Vítkovice 1.91