Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Kohout
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Chyšky,z.s.
  • Trenér: Fuka Josef
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
800 m 2:05.59 Tábor 14.07.2020
1500 m 4:15.40 Vlašim 04.07.2021
1500 m 4:12.26 h Praha - Stromovka 05.02.2022
3000 m 09:24.50 Praha - Děkanka 21.08.2021
3000 m 09:05.78 h Jablonec nad Nisou 19.02.2022
5000 m 15:57.74 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
10 km silnice 33:58 Praha - Běchovice 26.09.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:07.38 Tábor 17.07.2019
1500 m 4:30.87 h Praha - Strahov 19.01.2019
1500 m 4:18.63 Vlašim 22.06.2019
3000 m 09:41.05 h Praha - Stromovka 03.02.2019
3000 m 09:43.29 Písek 25.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 3000 m/M 14 Beroun 09:55.52
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/M/B4 4 Tábor 2:07.38
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 1500 m/M 15 Praha - Eden 4:27.66
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/M 6 Vlašim 4:18.63
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 1500 m/M 9 Tábor 4:22.12
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 3000 m/M/F 7 Písek 09:43.29
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 1500 m/M 11 Sušice 4:23.69
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 800 m/M/B02 MS Praha - Juliska 2:13.67
23.03.2019 PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor) Přespolní běh/J Sportovní Areál Komora (Zóna Komora) 0:22:57
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 09:41.05
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/M/F Praha - Strahov 4:30.87