Karta atleta

Export do excelu
  • Benedikt Šachta
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Patera Boleslav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Tyčka 694 917
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 2 - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.25 Praha-Eden 11.05.2016
60 m 07.52 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m 11.95 Praha - Eden 25.07.2020
150 m 19.58 h Praha-Stromovka 03.12.2016
200 m 25.09 Praha - Juliska 09.05.2018
300 m 42.71 h Praha-Strahov 17.12.2016
300 m 39.39 Praha - Eden 04.05.2018
400 m 53.85 Praha - Eden 25.07.2020
1000 m 2:56.21 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 4:54.01 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (0.91) 10.59 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
60 m překážek (0.99) 08.92 h Praha - Stromovka 10.02.2019
110 m překážek (0.99) 16.25 Praha - Eden 26.07.2020
200 m překážek (0.76) 29.7 Praha - Kotlářka 08.06.2016
skok vysoký 1.83 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok vysoký 1.83 Praha - Eden 25.07.2020
skok o tyči 4.76 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
skok o tyči 4.90 Praha - Juliska 17.06.2020
skok daleký 6.44 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok daleký 6.49 Praha - Eden 26.06.2020
trojskok 12.42 h Praha-Stromovka 04.02.2018
trojskok 13.00 Plzeň 28.09.2019
vrh koulí 5kg 09.22 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
vrh koulí 6kg 11.10 h Praha - Stromovka 08.02.2020
vrh koulí 6kg 11.30 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 23.89 Praha - Kotlářka 08.06.2016
hod diskem 1,75kg 21.46 Praha - Eden 26.07.2020
hod oštěpem 600g 25.08 Praha - Děkanka 25.05.2016
hod oštěpem 800g 35.30 Praha - Eden 26.07.2020
sedmiboj hala [Dci] 3136 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
sedmiboj hala [J] 4846 h Praha - Stromovka 09.02.2020
desetiboj [J] 5917 Praha - Eden 26.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.69 h Praha - Stromovka 09.02.2019
1000 m 2:59.70 h Praha - Stromovka 10.02.2019
60 m překážek (0.99) 08.92 h Praha - Stromovka 10.02.2019
skok vysoký 1.82 h Praha - Stromovka 03.02.2019
skok vysoký 1.78 Praha - Eden 03.09.2019
skok o tyči 4.43 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok o tyči 4.71 Brno 26.07.2019
skok daleký 6.16 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok daleký 6.18 Kolín 15.09.2019
trojskok 13.00 Plzeň 28.09.2019
vrh koulí 6kg 10.03 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
sedmiboj hala [J] 4498 h Praha - Stromovka 10.02.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/J Plzeň 4.25
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/J 8 Plzeň 13.00
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/J 9 Kolín 6.18
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/J 6 Kolín 12.99
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/J Kolín 4.62
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/J 5 Praha - Eden 12.82
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J 4 Praha - Eden 1.78
31.08.2019 Kolínská tyčkařská sobota (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/M 5 Kolín 4.60
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok daleký/J 7 Praha - Juliska 6.11
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok o tyči/J Praha - Juliska 4.45
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok o tyči/M 7= Praha - Juliska 4.41
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) skok o tyči/M 9= Brno 4.71
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/M Kladno DNS
03.07.2019 Kolínská tyčkařská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/M 7 Kolín 4.61
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok o tyči/J/F Olomouc 4.66
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) skok o tyči/U23M/F Praha - Eden NM
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/J 5 Praha - Stromovka 13.00
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/M/F MS Kladno 4.55
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J Praha - Eden 4.40
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/M 6 Plzeň 4.40
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/J Praha - Stromovka 4.43
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/B2 6 Praha - Stromovka 07.69
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J 9 Praha - Stromovka 6.16
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J 13 Praha - Stromovka 09.83
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J 6 Praha - Stromovka 1.77
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/J/B 8 Praha - Stromovka 2:59.70
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/J Praha - Stromovka 4.35
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj hala [J]/J/F 6 Praha - Stromovka 4498
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B2 1 Praha - Stromovka 08.92
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/M/FB Praha - Stromovka 4.20
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J/F Praha - Stromovka 1.82
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/B3 3 Jablonec nad Nisou 07.69
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/J 6 Jablonec nad Nisou 6.15
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 6kg/J 10 Jablonec nad Nisou 10.03
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/J Jablonec nad Nisou 1.81
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B3 1 Jablonec nad Nisou 09.12
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/J Jablonec nad Nisou 4.10
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/J/B2 5 Jablonec nad Nisou 3:03.81
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [J]/J 5 Jablonec nad Nisou 4387
10.01.2019 Hvězdy v Nehvizdech – tyčkařská exhibice z krátkého (AK Sokol Nehvizdy) skok o tyči/M/F 5 Nehvizdy 4.20