Karta atleta

Export do excelu
  • Rybák Adam
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 h Praha-Stromovka 3.2.2016
100 m 12.73 Praha - Eden 30.9.2017
150 m 19.23 Praha 27.8.2015
150 m 19.87 h Praha-Stromovka 5.12.2015
200 m 25.02 Praha - Stadion mládeže 28.5.2018
300 m 41.16 Praha-Děkanka 11.5.2016
300 m 42.18 h Praha - Strahov 19.12.2015
400 m 55.65 Praha - Juliska 16.5.2017
800 m 2:20.73 h Praha-Stromovka 3.12.2016
1500 m 5:03.48 Praha - Eden 6.10.2018
60 m překážek 09.21 h Praha - Stromovka 4.2.2017
100 m překážek 15.67 Praha - Děkanka 25.5.2016
110 m překážek 15.72 Praha-Juliska 23.6.2018
200 m překážek 27.87 Praha - Přátelství 6.6.2017
300 m překážek 41.91 Praha - Eden 13.6.2017
desetiboj 5261 Praha - Eden 6.10.2018
vrhačský trojboj 1401 Praha - Juliska 12.9.2017
hod diskem 1kg 37.89 Praha – Podvinný Mlýn 5.9.2016
hod diskem 1,5kg 34.54 Praha - Eden 6.10.2018
hod kladivem 4kg 27.30 Praha-Vinohrady 27.4.2016
hod oštěpem 700g 42.14 Praha - Eden 6.10.2018
vrh koulí 4kg 09.75 Praha-Jeseniova 2.5.2016
vrh koulí 4kg 08.15 h Praha 17.12.2014
vrh koulí 5kg 10.65 Praha - Eden 13.6.2017
skok daleký 5.35 Kolín 8.5.2018
skok daleký 5.10 h Praha-Stromovka 10.2.2016
trojskok 12.68 Praha - Děkanka 29.6.2017
skok o tyči 2.70 Praha - Eden 6.10.2018
skok vysoký 1.97 Praha - Stromovka 12.6.2019
skok vysoký 2.00 h Praha - Stromovka 2.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
trojskok 12.50 Tábor 9.6.2019
skok vysoký 1.97 Praha - Stromovka 12.6.2019
skok vysoký 2.00 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) výška/U23M/F 12 Praha - Eden 1.93
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/J Praha - Stromovka 1.97
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/J Praha - Stromovka DNS
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) výška/M 4 Tábor 1.92
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) trojskok/M 10 Tábor 12.50
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) výška/J Praha - Eden 1.96
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) výška/M Sušice 1.86
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) výška/J Praha - Děkanka 1.87
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/J Valašské Meziříčí 1.90
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/M 6 Valašské Meziříčí 1.90
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/J 4 Praha - Stromovka 1.93
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/J/F Praha - Stromovka 2.00
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) výška/M/F 10 Otrokovice 1.93
26.01.2019 Hustopečské skákání (SK Atletika Hustopeče, z.s.) výška/J 10 Hustopeče 1.90
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/J MS Praha - Strahov 1.96
05.01.2019 Hochsprungmeeting der Sportfreunde Essing e.V. výška/J 5 Essing 1.90