Karta atleta

Export do excelu
  • Rubáš Michael
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér Jan Ledvina
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Mariánské Lázně 02.07.2015
60 m 09.47 h Praha-Strahov 27.01.2013
150 m 21.12 Klatovy 06.09.2016
150 m 22.71 h Praha-Strahov 16.02.2014
300 m 56.6 Nýřany 13.06.2012
60 m překážek 11.64 Domažlice 09.09.2014
60 m překážek 11.44 h Praha-Strahov 07.02.2015
100 m překážek 17.18 Domažlice 13.05.2016
200 m překážek 34.09 Stříbro 07.06.2015
pohár rozhlasu 0773 Domažlice 10.05.2017
středoškolský pohár 1019 Domažlice 06.09.2019
vrhačský trojboj 1357 Nýřany 13.10.2018
vrhačský čtyřboj 1498 Sušice 29.04.2018
hod diskem 1,5kg 22.21 Sušice 30.04.2017
hod kladivem 5kg 21.91 Sušice 29.04.2018
hod oštěpem 600g 43.08 Bílina 10.09.2016
hod oštěpem 700g 56.51 Praha-Juliska 23.06.2018
hod oštěpem 800g 59.03 Olomouc 28.06.2019
hod kriketovým míčkem 44.93 Domažlice 09.09.2014
vrh koulí 5kg 09.92 Nýřany 13.10.2018
skok daleký 5.39 Domažlice 06.09.2019
skok daleký 5.00 h Praha-Strahov 13.02.2016
skok vysoký 1.76 Kolín 15.09.2019
skok vysoký 1.75 h Praha - Stromovka 19.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 1.75 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) výška/J 12 Plzeň 1.73
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 800g/J Plzeň 57.08
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/J 7= Kolín 1.76
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/J 4 Kolín 51.78
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) oštěp 800g/M/F 7 Praha - Eden 51.84
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) strPohar/Dci 7 Domažlice 1019
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) dálka/Dci 2= Domažlice 5.39
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) výška/Dci Domažlice 1.72
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J Praha - Eden 52.91
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/J 5 Praha - Eden 1.73
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) oštěp 800g/J Domažlice 52.82
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) oštěp 800g/J Praha - Juliska 54.97
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) oštěp 800g/M 4 Praha - Děkanka 55.44
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) oštěp 800g/M/F Domažlice 58.28
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) oštěp 800g/J/F Olomouc 59.03
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 800g/M Stará Boleslav 56.96
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) oštěp 800g/M/F 4 Písek 57.05
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 800g/M 4 Třebíč 58.14
10.05.2019 1. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 800g/J Plzeň 58.32