Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Mišurec
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Vojtek Lukáš
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.33 Zlín 10.04.2019
800 m 3:14.83 Zlín 28.05.2014
60 m překážek (0.76) 11.59 Zlín 28.05.2014
60 m překážek (0.76) 11.03 h Olomouc 12.12.2014
skok vysoký 1.59 Otrokovice 12.09.2019
skok vysoký 1.51 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 3.61 Zlín 28.05.2014
vrh koulí 3kg 08.78 Břeclav 05.10.2014
vrh koulí 3kg 09.61 h Olomouc 12.12.2014
vrh koulí 4kg 15.09 Jablonec nad Nisou 18.09.2016
vrh koulí 4kg 14.85 h Olomouc 10.12.2016
vrh koulí 5kg 14.90 h Olomouc 16.12.2017
vrh koulí 5kg 16.14 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
vrh koulí 6kg 15.41 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
vrh koulí 6kg 15.01 Břeclav 26.09.2020
vrh koulí 7,26kg 14.61 Olomouc 12.06.2021
hod diskem 1kg 44.59 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
hod diskem 1,5kg 51.07 Ostrava - Vítkovice 06.06.2018
hod diskem 1,75kg 48.85 Opava 03.10.2020
hod diskem 2kg 43.90 Uherské Hradiště 03.07.2021
hod kladivem 6kg 31.18 Třinec 29.08.2020
hod kladivem 7,26kg 35.41 Olomouc 12.06.2021
hod oštěpem 600g 41.73 Zlín 08.06.2016
hod oštěpem 700g 40.18 Zlín 11.04.2018
hod oštěpem 800g 40.40 Zlín 10.04.2019
hod kriketovým míčkem 51.13 Břeclav 05.10.2014
středoškolský pohár 1223 Otrokovice 12.09.2019
pětiboj 0963 Zlín 28.05.2014
vrhačský trojboj 1738 Uherské Hradiště 28.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 Zlín 10.04.2019
skok vysoký 1.59 Otrokovice 12.09.2019
skok vysoký 1.51 h Zlín 04.12.2019
vrh koulí 5kg 14.62 Otrokovice 12.09.2019
vrh koulí 6kg 13.83 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
vrh koulí 6kg 14.23 Olomouc 30.06.2019
vrh koulí 7,26kg 12.83 Opava 08.06.2019
hod diskem 1,75kg 46.00 Uherské Hradiště 18.06.2019
hod diskem 2kg 38.43 Uherské Hradiště 22.06.2019
hod oštěpem 800g 40.40 Zlín 10.04.2019
středoškolský pohár 1223 Otrokovice 12.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) skok vysoký/M/F 8 Zlín 1.51
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 6kg/J 4 Břeclav 13.82
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1,75kg/J 4 Břeclav 42.53
12.09.2019 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) středoškolský pohár/Dci 12 Otrokovice 1223
12.09.2019 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) skok vysoký/Dci/F 5 Otrokovice 1.59
12.09.2019 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) vrh koulí 5kg/Dci/F Otrokovice 14.62
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 800g/M/F 13 Břeclav 36.26
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 2kg/M/F 14 Břeclav 34.50
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 7,26kg/M/F 13 Břeclav 11.67
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) vrh koulí 6kg/J/F 9 Olomouc 14.23
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod diskem 1,75kg/J/F 9 Olomouc 40.52
26.06.2019 1.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 6kg/J Přerov 13.84
26.06.2019 1.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 1,75kg/J Přerov 43.02
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 2kg/M/F 8 Uherské Hradiště 38.43
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 7,26kg/M/F 12 Uherské Hradiště 11.90
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 800g/M 13 Uherské Hradiště 36.45
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 1,75kg/J MS Uherské Hradiště 46.00
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 6kg/J/F MS Uherské Hradiště 14.03
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) vrh koulí 7,26kg/M 9 Opava 12.83
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 800g/M 14 Opava 40.23
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) hod diskem 2kg/M Opava NM
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod diskem 1,75kg/J 5 Olomouc 41.57
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) vrh koulí 6kg/J 5 Olomouc 14.06
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 800g/M 12 Třinec 38.05
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 7,26kg/M 14 Třinec 11.75
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) hod diskem 2kg/M 14 Třinec 35.24
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 6kg/J/F 4 Vyškov 12.92
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod diskem 1,75kg/J/F Vyškov 45.64
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1,75kg/J Olomouc 42.06
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J 6 Ostrava - Vítkovice 12.81
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod diskem 1,75kg/J 5 Ostrava - Vítkovice 42.72
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 6kg/J Zlín 12.28
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 1,75kg/J Zlín 44.57
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 1,75kg/J/F Zlín 33.14
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 6kg/J Zlín 11.52
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 800g/J Zlín 40.40
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/J Zlín 08.33
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J 10 Praha - Stromovka 13.53
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 6kg/J 5 Ostrava - Vítkovice 13.83
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) vrh koulí 6kg/J Olomouc 13.47
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 6kg/J Ostrava - Vítkovice 13.83
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 6kg/J Ostrava - Vítkovice 13.50