Karta atleta

Export do excelu
  • Hollasová Kateřina
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.37 Hradec Králové 6.9.2017
60 m 08.34 h Praha-Strahov 26.1.2018
100 m 13.07 Praha-Stromovka 22.5.2018
150 m 19.91 Praha - Juliska 17.9.2019
150 m 20.23 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 26.93 Praha - Přátelství 12.5.2018
200 m 27.20 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 44.50 Praha - Eden 30.5.2019
300 m 46.12 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 72.06 Praha - Eden 11.8.2018
800 m 2:49.06 Olomouc 26.5.2017
800 m 2:51.24 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
1500 m 6:26.36 Praha - Eden 12.8.2017
60 m překážek 09.23 h Jablonec nad Nisou 7.2.2018
100 m překážek 15.03 Praha - Eden 28.9.2017
200 m překážek 34.2 Praha - Kotlářka 8.6.2016
300 m překážek 48.18 Praha - Eden 31.5.2018
sprintérský trojboj 2101 Hradec Králové 6.9.2017
pětiboj hala 2842 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
sedmiboj 3621 Olomouc 26.5.2017
desetiboj 3720 Praha-Eden 10.8.2019
vrhačský trojboj 0670 Praha - Juliska 19.9.2019
hod diskem 1kg 16.89 Praha-Eden 10.8.2019
hod oštěpem 500g 16.62 Praha - Eden 12.8.2017
hod oštěpem 600g 16.84 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 3kg 07.72 Praha - Eden 6.10.2018
vrh koulí 3kg 07.13 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
vrh koulí 4kg 06.86 Bílina 4.5.2019
vrh koulí 4kg 06.55 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.10 Praha - Eden 25.5.2019
skok daleký 5.15 h Praha-Stromovka 3.2.2018
trojskok 10.77 Třebíč 18.5.2019
trojskok 10.34 h Jablonec nad Nisou 6.2.2019
skok o tyči 2.10 Praha-Eden 10.8.2019
skok vysoký 1.61 Praha - Eden 28.9.2017
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.38 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
100 m 13.22 Ried im Innkreis 13.9.2019
150 m 19.91 Praha - Juliska 17.9.2019
150 m 20.23 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 27.25 Praha - Eden 30.5.2019
200 m 27.42 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 44.50 Praha - Eden 30.5.2019
300 m 46.12 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 72.44 Praha-Eden 10.8.2019
800 m 2:52.18 Bílina 4.5.2019
800 m 2:52.76 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
1500 m 7:19.32 Praha-Eden 10.8.2019
60 m překážek 09.52 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m překážek 15.59 Praha - Eden 8.6.2019
pětiboj hala 2817 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
sedmiboj 2607 Praha - Juliska 12.10.2019
desetiboj 3720 Praha-Eden 10.8.2019
vrhačský trojboj 0670 Praha - Juliska 19.9.2019
hod diskem 1kg 16.89 Praha-Eden 10.8.2019
hod oštěpem 600g 16.84 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 06.86 Bílina 4.5.2019
vrh koulí 4kg 06.55 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.10 Praha - Eden 25.5.2019
skok daleký 5.08 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
trojskok 10.77 Třebíč 18.5.2019
trojskok 10.34 h Jablonec nad Nisou 6.2.2019
skok o tyči 2.10 Praha-Eden 10.8.2019
skok vysoký 1.55 Praha - Děkanka 25.8.2019
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj/Jky 6 Praha - Juliska 2607
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky 5 Praha - Juliska 27.96
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Jky 7 Praha - Juliska 3:14.10
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m př./Jky Praha - Juliska 16.02
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Jky 7 Praha - Juliska 16.84
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 4kg/Jky 8 Praha - Juliska 06.76
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Jky 6 Praha - Juliska 4.65
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Jky Praha - Juliska NM
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/Ž Praha - Děkanka DNS
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m př./Jky Praha - Děkanka DNS
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./Jky 5 Praha - Juliska 0670
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1kg/Jky 4 Praha - Juliska 16.67
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 600g/Jky 5 Praha - Juliska 13.62
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 4kg/Jky 5 Praha - Juliska 06.16
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B01 7 Praha - Juliska 08.57
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m př./Ž Praha - Juliska 15.92
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B02 1 Praha - Juliska 19.91
13.09.2019 LA-MEETING 2019 100 m/Ž/B1 6 Ried im Innkreis 13.16
13.09.2019 LA-MEETING 2019 100 m/Ž/B2 5 Ried im Innkreis 13.22
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Ž/B02 1 Praha - Eden 15.89
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) výška/Ž/F 12= Praha - Eden 1.48
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) trojskok/Ž/F 14 Praha - Eden 10.33
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky 8 Praha - Eden 10.40
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Jky 7= Praha - Eden 1.51
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/B03 2= Praha - Eden 13.38
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) výška/Jky 5 Praha - Juliska 1.54
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Jky 7 Praha - Juliska 5.01
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m př./Jky/B02 2 Praha - Juliska 15.79
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) výška/Ž 7 Praha - Děkanka 1.55
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m př./Ž/B02 2 Praha - Děkanka 16.11
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m př./Jky/B1 1 Praha-Eden 16.28
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky/F 6 Praha-Eden 7:19.32
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/F 5 Praha-Eden 72.44
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) dálka/Jky 5 Praha-Eden 4.47
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Jky 4 Praha-Eden 3720
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Jky 6 Praha-Eden 16.89
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Jky 6 Praha-Eden 06.48
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Jky 6 Praha-Eden 13.37
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) tyč/Jky Praha-Eden 2.10
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) výška/Jky Praha-Eden 1.46
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B2 1 Praha-Eden 13.62
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj/Ž Pacov DNF
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B01 2 Pacov 27.47
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/F Pacov DNS
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/F Pacov 15.71
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 600g/Ž/F Pacov DNS
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 4kg/Ž/F 5 Pacov 06.49
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Ž/F Pacov DNS
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Ž/F Pacov NM
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Ž 7 Stará Boleslav 10.62
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Ž 10= Stará Boleslav 1.48
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Ž/B02 1 Stará Boleslav 15.62
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Jky 7 Praha - Stromovka 10.56
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Jky 9= Praha - Stromovka 1.51
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Jky/B02 2 Praha - Stromovka 15.83
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/Ž 10 Praha - Eden 10.66
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) výška/Ž 14 Praha - Eden 1.48
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m př./Ž/B02 1 Praha - Eden 15.59
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m př./Ž/B01 5 Praha - Eden 16.05
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B02 6 Praha - Eden 27.25
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B03 2 Praha - Eden 44.50
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m př./Jky/R01 4 Praha - Eden 15.47
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) výška/Jky 7 Praha - Eden 1.51
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky 5 Praha - Eden 10.63
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) dálka/Jky 7 Praha - Eden 5.10
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m př./Jky/FB Praha - Eden 15.42
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) trojskok/Ž Třebíč 10.78
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Ž 11= Třebíč 1.53
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Ž/B02 1 Třebíč 16.01
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) výška/Jky 5 Praha - Děkanka 1.48
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) dálka/Jky 17 Praha - Děkanka 4.58
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Jky/B04 4 Praha - Děkanka 13.52
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) trojskok/Ž Praha - Juliska NM
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m př./Ž/B01 4 Praha - Juliska 16.50
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) dálka/Ž 6 Praha - Juliska 4.87
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B05 3 Praha - Juliska 27.87
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) sedmiboj/Jky 7 Bílina 2587
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 200 m/Jky/B01 2 Bílina 28.31
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 800 m/Jky 6 Bílina 2:52.18
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m př./Jky/B01 4 Bílina 18.27
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) oštěp 600g/Jky 7 Bílina 10.78
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) koule 4kg/Jky 7 Bílina 06.86
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) dálka/Jky Bílina NM
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) výška/Jky 4 Bílina 1.51
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Ž/B01 3 Jablonec nad Nisou 09.62
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B03 3 Jablonec nad Nisou 08.38
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž Jablonec nad Nisou NM
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Ž Jablonec nad Nisou 09.64
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) trojskok/Ž 5 Jablonec nad Nisou 10.34
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Jky/F 6 Praha - Stromovka 1.47
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Jky/F 7 Praha - Stromovka 09.59
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Ž/FB 14 Praha - Stromovka 10.31
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Jky/F 8 Praha - Stromovka 5.07
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Jky/R02 1 Praha - Stromovka 09.59
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B06 3 Praha - Stromovka 27.42
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Ž/B3 6 Praha - Stromovka 09.52
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 13 Praha - Stromovka 5.07
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Ž 7 Praha - Stromovka 1.50
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B10 2 Praha-Strahov 20.23
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B6 3 Praha-Strahov 46.12
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Jky/B2 2 Jablonec nad Nisou 09.57
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Jky 8 Jablonec nad Nisou 1.57
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Jky 25 Jablonec nad Nisou 06.55
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Jky Jablonec nad Nisou 5.08
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Jky/B2 11 Jablonec nad Nisou 2:52.76
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Jky 18 Jablonec nad Nisou 2817
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Jky/B02 4 Ostrava - Vítkovice 09.71
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Jky 11= Ostrava - Vítkovice 1.55