Karta atleta

Export do excelu
  • Zikmundová Denisa
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Chotěšov z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.67 Bílina 18.6.2016
60 m 08.91 h Praha - Strahov 29.1.2017
100 m 14.26 Bílina 20.5.2017
150 m 21.48 Bílina 18.6.2016
200 m 29.01 Kadaň 18.6.2019
200 m 29.70 h Praha - Strahov 27.1.2019
300 m 46.21 Praha-Juliska 1.5.2018
300 m 47.77 h Praha - Strahov 19.1.2018
400 m 64.01 Děčín 26.5.2019
400 m 67.50 h Praha - Strahov 27.1.2019
středoškolský pohár 2170 Atletický stadion Lovosice 20.9.2018
hod kladivem 3kg 18.37 Bílina 20.5.2017
skok vysoký 1.49 Bílina 18.6.2016
skok vysoký 1.40 h Jablonné v Podještědí 23.1.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.32 Ústí nad Labem 9.6.2019
200 m 29.01 Kadaň 18.6.2019
200 m 29.70 h Praha - Strahov 27.1.2019
300 m 49.87 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 64.01 Děčín 26.5.2019
400 m 67.50 h Praha - Strahov 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 400 m/Ž/B02 2 Kadaň 66.18
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 200 m/Ž/B02 1 Kadaň 29.01
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) 100 m/Ž/R01 5 Ústí nad Labem 14.32
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) 200 m/Ž/B03 4 Ústí nad Labem 29.52
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 400 m/Ž/B02 2 Děčín 64.01
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/Ž/B04 3 Děčín 29.31
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 400 m/Ž/B01 4 Lovosice 65.80
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 100 m/Ž/R02 3 Lovosice 14.44
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/Ž/B04 2 Praha - Strahov 29.70
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/Ž/B03 2 Praha - Strahov 67.50
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 400 m/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 68.43
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B11 4 Praha-Strahov 49.87