Karta atleta

Export do excelu
  • Stratilová Valerie
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Luboš Kummer
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.21 h Krnov 06.11.2015
60 m 08.33 Opava, Tyršův stadion 12.05.2016
60 m 08.15 h Opava 26.01.2020
150 m 20.64 Opava 20.05.2015
150 m 20.98 h Ostrava 17.01.2016
200 m 28.26 Opava 20.09.2017
300 m 44.78 Frýdek-Místek 29.05.2014
600 m 1:43.67 Plzeň 03.06.2014
800 m 2:31.62 Praha 12.07.2014
800 m 2:38.65 h Ostrava 23.01.2016
60 m překážek 10.29 Praha 12.07.2014
60 m překážek 09.24 h Ostrava 20.01.2018
100 m překážek 15.09 Olomouc 05.05.2018
středoškolský pohár 1372 Opava 24.09.2019
pětiboj 2862 Praha 12.07.2014
pětiboj hala 2989 h Praha-Stromovka 12.02.2016
sedmiboj 0723 Opava 23.04.2019
čtyřboj 2240 Opava 28.05.2014
trojboj 1867 h Krnov 06.11.2015
hod kriketovým míčkem 42.93 Hradec Králové 01.07.2014
vrh koulí 2kg 08.81 h Opava 04.03.2014
vrh koulí 3kg 09.74 Břeclav 17.06.2016
vrh koulí 3kg 09.12 h Ostrava 23.01.2016
skok daleký 5.92 Třinec 09.06.2018
skok daleký 5.53 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
trojskok 11.64 Břeclav 26.05.2018
trojskok 11.16 h Ostrava - Vítkovice 14.02.2019
skok o tyči 1.59 Opava 14.09.2015
skok vysoký 1.56 Opava 24.09.2019
skok vysoký 1.51 h Krnov 06.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.15 h Opava 26.01.2020
60 m překážek 09.60 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
skok daleký 5.53 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Jky/B2 5 Plzeň 16.00
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Jky 5 Plzeň 5.20
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/Jky 22 Plzeň 09.32
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) strPohar/Dky 8 Opava 1372
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) dálka/Dky Opava 5.44
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) výška/Dky Opava 1.56
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Ž/B02 2 Praha - Eden 15.95
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) dálka/Ž/F Praha - Eden NM
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) trojskok/Ž/F 11 Praha - Eden 10.66
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F Břeclav NM
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F Břeclav NM
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Ž/B01 6 Břeclav 16.57
20.08.2019 7.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava 10.65
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/Jky/F Olomouc NM
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Jky/F Olomouc NM
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/Ž/F 4 Uherské Hradiště 11.03
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž Uherské Hradiště 5.55
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Ž/B02 2 Uherské Hradiště 15.72
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava 5.80
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž 8 Opava 11.02
04.06.2019 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava 5.47
28.05.2019 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava 4.66
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) trojskok/Jky Olomouc DNS
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž 7 Třinec 11.26
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž Třinec 5.63
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Ž 4 Olomouc 5.41
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) sedmiboj/Jky Opava 0723
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) dálka/Jky Opava 5.58
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Jky Praha - Stromovka NM
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Jky Praha - Stromovka NM
14.02.2019 Atletický čtvrtek (SSK Vítkovice) trojskok/Ž Ostrava - Vítkovice 11.16
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky 6 Ostrava - Vítkovice 10.97
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 5.00
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava NM
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava 10.87
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava 5.44
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Ž/F Ostrava - Vítkovice DNS
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Ž/R01 6 Ostrava - Vítkovice 09.77
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž Ostrava - Vítkovice 5.23