Karta atleta

Export do excelu
  • Bělohlavová Adéla
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.43 Písek 8.5.2012
60 m 09.25 České Budějovice 9.6.2013
60 m 09.37 h Praha-Strahov 8.2.2014
150 m 22.41 České Budějovice 15.6.2014
150 m 23.38 h Praha-Strahov 16.2.2013
200 m 30.41 Sušice 6.5.2017
300 m 47.79 České Budějovice 31.5.2015
400 m 67.06 Sušice 6.5.2017
400 m 65.52 h Praha - Stromovka 27.1.2018
600 m 1:47.33 Kolín 21.6.2014
600 m 2:11.11 h Nová Včenice 25.2.2012
800 m 2:24.18 Sušice 17.6.2018
800 m 2:26.20 h Praha-Stromovka 3.2.2018
1000 m 3:24.75 České Budějovice 29.4.2017
1500 m 4:59.40 Sušice 19.5.2019
1500 m 4:56.35 h Praha - Stromovka 23.2.2019
3000 m 11:07.33 Praha 11.6.2019
pětiboj 1534 Tábor 27.9.2014
hod kriketovým míčkem 33.14 Jindřichův Hradec 1.5.2014
skok daleký 3.49 České Budějovice 16.6.2012
skok vysoký 1.18 České Budějovice 23.6.2012
skok vysoký 1.25 h České Budějovice 6.4.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:25.08 Karlovy Vary 8.5.2019
800 m 2:26.23 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
1500 m 4:59.40 Sušice 19.5.2019
1500 m 4:56.35 h Praha - Stromovka 23.2.2019
3000 m 11:07.33 Praha 11.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 3000 m/Ž 4 Praha 11:07.33
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/Ž/B01 4 Tábor 2:26.30
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 1500 m/Ž/F Písek 5:06.52
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 1500 m/Ž Sušice 4:59.40
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 800 m/Jky 5 Karlovy Vary 2:25.08
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Jky 9 Praha - Stromovka 4:56.35
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Ž/F Praha - Strahov 4:59.53
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:26.23