Karta atleta

Export do excelu
  • Kordíková Barbora
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.05 Praha - Děkanka 2.5.2017
60 m 08.92 h Praha - Stromovka 4.2.2017
80 m 11.65 Praha - Děkanka 6.10.2018
100 m 14.05 Praha - Podvinný mlýn 22.8.2017
150 m 21.67 Praha - Děkanka 2.5.2017
300 m 48.05 Praha - Děkanka 26.4.2018
300 m 54.83 h Praha-Strahov 5.2.2015
400 m 71.16 Praha - Děkanka 28.9.2017
100 m překážek 18.46 Praha - Děkanka 28.9.2017
300 m překážek 50.83 Praha - Přátelství 19.5.2017
středoškolský pohár 0010 Praha - Kotlářka 5.10.2018
středoškolský pohár 0499 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrhačský trojboj 0843 Praha - Děkanka 19.9.2017
vrhačský čtyřboj 1012 Praha - Děkanka 19.9.2017
hod diskem 1kg 16.15 Praha - Děkanka 9.10.2018
hod kladivem 3kg 20.07 Praha - Děkanka 19.10.2018
hod kladivem 4kg 17.45 Praha - Eden 29.8.2017
hod oštěpem 500g 19.36 Praha 6.5.2015
vrh koulí 3kg 09.69 Praha - Kotlářka 5.10.2018
vrh koulí 3kg 09.53 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrh koulí 4kg 08.31 Praha - Eden 29.8.2017
skok daleký 4.11 Praha - Děkanka 15.5.2019
skok o tyči 3.10 Kladno 1.7.2017
skok o tyči 3.05 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Děkanka 28.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m překážek 51.39 Praha - Eden 7.5.2019
skok daleký 4.11 Praha - Děkanka 15.5.2019
skok o tyči 3.05 Praha - Eden 8.6.2019
skok o tyči 3.05 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) tyč/Jky/F 5 Olomouc 2.99
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) tyč/Ž 7 Stará Boleslav 3.05
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Jky Praha - Stromovka DNS
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B06 Praha - Stromovka DNS
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) tyč/Ž 8 Praha - Eden 3.05
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) tyč/Jky Praha - Eden 3.00
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) tyč/Ž 6= Třebíč 2.95
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) dálka/Jky 23 Praha - Děkanka 4.11
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Ž/B02 3 Praha - Eden 51.39
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Ž/B02 4 Praha - Eden 51.90
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Jky 6 Praha - Stromovka 3.00
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Ž/FB Praha - Stromovka 3.05
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) tyč/Ž Praha-Strahov 3.00
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) tyč/Ž Praha-Strahov 3.00