Karta atleta

Export do excelu
  • Vallová Veronika
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér Lukáš Klíma
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 Brno 07.09.2015
60 m 08.77 h Olomouc 26.02.2016
150 m 25.69 Brno-Laštůvkova 11.05.2011
150 m 23.24 h Praha-Stromovka 08.03.2014
300 m 59.37 Brno 08.09.2011
800 m 3:12.07 Třinec 07.06.2014
60 m překážek 11.74 Třinec 07.06.2014
pětiboj 2092 Třinec 07.06.2014
hod diskem 0,75kg 19.84 Brno 18.05.2016
hod oštěpem 500g 45.09 Brno 23.05.2018
hod oštěpem 600g 45.68 Uherské Hradiště 22.06.2019
hod kriketovým míčkem 53.09 Břeclav 05.10.2014
vrh koulí 2kg 10.30 Břeclav 05.10.2014
vrh koulí 3kg 13.79 Praha-Juliska 23.06.2018
vrh koulí 3kg 13.12 h Olomouc 15.12.2018
vrh koulí 4kg 11.51 Olomouc 28.06.2019
vrh koulí 4kg 11.18 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
skok daleký 4.98 Vyškov 29.05.2016
skok daleký 4.77 h Ostrava 29.01.2016
trojskok 10.04 Břeclav 27.08.2017
trojskok 10.71 h Ostrava 04.02.2017
skok vysoký 1.65 Opava 08.06.2019
skok vysoký 1.66 h Ostrava 20.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 11.18 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
trojskok 10.24 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) výška/Jky 8 Plzeň 1.57
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) koule 4kg/Jky 5 Plzeň 11.29
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 600g/Jky Plzeň 43.17
21.09.2019 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek sk. A koule 4kg/Ž 6 Leiria 11.28
21.09.2019 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek sk. A oštěp 600g/Ž Leiria 40.26
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Jky 5 Břeclav 11.24
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Jky Břeclav 43.85
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) koule 4kg/Ž 12 Hodonín 11.26
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 600g/Ž 8 Hodonín 40.80
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek oštěp 600g/Jky Györ 43.99
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) koule 4kg/Jky/F 8 Olomouc 11.51
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) oštěp 600g/Jky/F Olomouc 45.15
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Ž/F 4 Uherské Hradiště 1.59
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 600g/Ž/F Uherské Hradiště 45.68
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 4kg/Ž/F 4 Uherské Hradiště 10.81
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/U23Z/F Praha - Eden 43.98
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) výška/Ž Opava 1.65
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Ž Opava 43.50
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) koule 4kg/Ž 4 Opava 11.41
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) oštěp 600g/Jky 4 Olomouc 38.28
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) koule 4kg/Jky 5 Olomouc 11.41
15.05.2019 Mistrovství světa středních škol ISF výška/Jky 8 Split 1.59
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 600g/Jky/F Vyškov 43.00
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) koule 4kg/Jky 6 Ostrava - Vítkovice 10.54
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) oštěp 600g/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 36.82
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž 5 Ostrava - Vítkovice 1.60
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Ž 7 Ostrava - Vítkovice 10.45
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž 7 Ostrava - Vítkovice 1.59
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 10.50
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky 10 Ostrava - Vítkovice 10.58
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 10.95