Karta atleta

Export do excelu
  • Vomelová Aneta
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér Hubáček Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Jihlava 23.05.2015
60 m 08.91 h Praha-Strahov 16.01.2016
100 m 14.60 Třebíč 16.08.2015
150 m 22.08 Třebíč 02.05.2015
150 m 22.48 h Praha-Strahov 16.01.2016
200 m 30.55 Klatovy 16.05.2015
300 m 47.81 Třebíč 25.04.2015
300 m 49.86 h Praha-Strahov 17.01.2015
400 m 68.96 Pacov 20.08.2017
400 m 68.90 h Praha - Strahov 21.01.2017
600 m 1:52.15 Třebíč 17.04.2016
800 m 2:36.74 Jihlava 28.04.2018
800 m 2:34.66 h Praha - Strahov 04.02.2017
1500 m 5:42.38 Pacov 03.09.2016
1500 m 5:38.74 h Praha - Strahov 10.01.2017
60 m překážek 12.65 Velké Meziříčí 28.06.2014
60 m překážek 11.72 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
100 m překážek 20.66 Pacov 08.09.2018
300 m překážek 51.86 Pacov 27.05.2018
400 m překážek 73.00 Pardubice 09.06.2018
2000 m překážek 8:51.89 Hradec Králové 15.09.2018
3000 m překážek 14:25.06 Litomyšl 08.06.2019
pětiboj 1502 Velké Meziříčí 28.06.2014
čtyřboj 1463 Nové Město na Moravě 13.09.2014
hod kriketovým míčkem 26.25 Pacov 10.05.2014
vrh koulí 2kg 06.16 Nové Město na Moravě 13.09.2014
vrh koulí 3kg 04.81 Humpolec 13.09.2015
skok daleký 3.85 Jihlava 23.05.2015
skok vysoký 1.15 Humpolec 13.09.2015
Přespolní běh 0:11:43 Čáslav 26.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 6:00.87 h Praha - Strahov 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.12.2019 29.ročník Štěpánského běhu a 8.ročník Memoriálu Milana Suchomela (AC Čáslav) Přespolní běh/Dky 8 Čáslav 0:11:43
23.11.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (atletický klub/oddíl Zdraví a sportovní aktivity) Přespolní běh/Jky 37 Dříteč 17:35
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 800 m/Ž 11 Čáslav 2:54.63
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m př./Ž/B02 3 Čáslav 78.84
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m př./Ž/B02 3 Pardubice 77.00
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Ž 9 Pardubice 5:58.95
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 3000 m př./Ž/F 4 Litomyšl 14:25.06
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m př./Ž/B02 Litomyšl DNS
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Ž/F 4 Třebíč 2:50.74
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m př./Ž/F Třebíč 78.90
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 1500 m/Ž 12 Ústí nad Orlicí 6:07.55
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m př./Ž/B01 6 Ústí nad Orlicí 80.16
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/B01 7 Ostrava - Vítkovice 2:47.05