Karta atleta

Export do excelu
  • Agnieszka Kiedroń
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Chasák Petr
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.11 Třinec 15.08.2016
60 m 07.94 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 12.68 Třinec 09.06.2018
150 m 19.74 Třinec 12.06.2016
150 m 19.45 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 25.74 Praha-Juliska 24.06.2018
200 m 25.99 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
300 m 44.78 Brno 07.09.2016
300 m 42.69 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
800 m 2:51.66 Třinec 09.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.58 h Ostrava 12.01.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 15.72 Třinec 07.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.72 h Ostrava 06.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.78 h Ostrava 23.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 15.79 Brno 07.09.2016
400 m překážek (0.76) 70.72 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
skok vysoký 1.36 Třinec 08.05.2015
skok vysoký 1.45 h Třinec 07.02.2016
skok o tyči 2.89 Olomouc 28.06.2019
skok o tyči 2.91 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
skok daleký 4.53 h Ostrava 06.12.2016
skok daleký 4.73 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
trojskok 09.88 Třinec 03.06.2017
vrh koulí 3kg 05.53 Třinec 08.05.2015
hod oštěpem 500g 13.95 Třinec 07.05.2016
hod kriketovým míčkem 23.33 Třinec 07.06.2014
pětiboj 1676 Třinec 05.10.2014
sedmiboj [Zky] 2904 Třinec 09.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 12.76 Olomouc 29.06.2019
150 m 19.45 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 25.99 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 26.19 Vyškov 11.05.2019
300 m 42.69 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
skok o tyči 2.87 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok o tyči 2.89 Olomouc 28.06.2019
skok daleký 4.67 Břeclav 14.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Jky/R1 7 Plzeň 13.30
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.76)/Jky/B3 Plzeň DNF
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/Jky 9 Plzeň 2.60
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Jky MS Břeclav 4.67
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Jky MS Břeclav 2.60
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B01 MS Břeclav 13.23
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Ž/F 7 Břeclav 2.46
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FB 6 Břeclav 13.44
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R01 4 Břeclav 13.38
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Jky/R1 5 Olomouc 26.74
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok o tyči/Jky/F 7 Olomouc 2.89
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Jky/R2 7 Olomouc 12.76
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok o tyči/Ž/F 4 Uherské Hradiště 2.86
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B02 5 Uherské Hradiště 27.11
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/Ž/B3 4 Ostrava 12.79
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) skok o tyči/Jky 4 Olomouc 2.40
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Jky/B01 7 Olomouc 13.20
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Ž Třinec 2.62
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R02 4 Třinec 13.23
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FB 5 Třinec 13.21
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B02 2 Třinec 26.30
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Jky/R02 1 Vyškov 12.91
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Jky/F Vyškov 12.78
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Jky/B01 3 Vyškov 26.19
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/B1 4 Ostrava - Vítkovice 12.99
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) skok o tyči/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 2.40
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B2 1 Ostrava - Vítkovice 26.67
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R3 4 Praha - Stromovka 07.94
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/Jky 7= Praha - Stromovka 2.85
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/R3 4 Praha - Stromovka 26.14
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 60 m/Ž/B2 5 Ostrava 08.07
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FA 7 Ostrava - Vítkovice 08.01
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R02 1 Ostrava - Vítkovice 08.07
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B04 1 Ostrava - Vítkovice 26.08
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Jky Ostrava - Vítkovice 2.87
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.05
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R02 2 Ostrava - Vítkovice 07.99
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 25.99
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Ž 11 Ostrava - Vítkovice 2.56
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R02 2 Ostrava - Vítkovice 08.14
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FB Ostrava - Vítkovice 08.07
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B04 3 Ostrava - Vítkovice 26.06
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F 5 Ostrava - Vítkovice 08.15
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R01 6 Ostrava - Vítkovice 08.19
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 26.35
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B01 6 Ostrava - Vítkovice 08.09
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B03 2 Ostrava - Vítkovice 26.38
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 19.45
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 42.69