Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Dedková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Mužík Roman
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.38 Stříbro 12.06.2013
60 m 09.36 h Praha-Strahov 07.02.2015
150 m 22.92 Stříbro 29.05.2013
300 m 52.8 Nýřany 13.06.2012
skok daleký 3.89 Stříbro 19.05.2015
vrh koulí 2kg 09.33 Domažlice 09.09.2014
vrh koulí 3kg 07.65 h Praha-Strahov 07.02.2015
vrh koulí 3kg 07.81 Klatovy 03.09.2015
hod diskem 0,75kg 21.33 Stříbro 18.06.2016
hod diskem 1kg 22.50 České Budějovice 20.05.2017
hod kladivem 3kg 32.16 Kolín 17.09.2017
hod kladivem 4kg 26.51 Stříbro 25.05.2020
hod oštěpem 500g 34.86 České Budějovice 20.05.2017
hod oštěpem 600g 35.79 Stříbro 17.06.2019
hod kriketovým míčkem 45.01 Stříbro 27.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1kg 21.72 Stříbro 06.05.2019
hod kladivem 4kg 25.39 Stříbro 06.05.2019
hod oštěpem 600g 35.79 Stříbro 17.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 4 Beroun 34.02
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 8 Beroun 25.37
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Ž 9 Vlašim 20.75
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Ž 6 Vlašim 31.67
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod kladivem 4kg/Ž 11 Vlašim 23.59
17.06.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro spolek ) hod oštěpem 600g/Jky/F Stříbro 35.79
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 9= Sušice 28.21
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 12 Sušice 25.33
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 13 Sušice 21.31
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) hod oštěpem 600g/Jky 6 Karlovy Vary 32.44
06.05.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) hod diskem 1kg/Jky Stříbro 21.72
06.05.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kladivem 4kg/Jky Stříbro 25.39
06.05.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) hod oštěpem 600g/Jky Stříbro 30.54