Karta atleta

Export do excelu
  • Dlabajová Kateřina
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér Jan Mušinský
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.45 Uherské Hradiště 24.5.2016
60 m 07.98 h Praha-Stromovka 5.3.2016
100 m 12.97 Třinec 10.9.2016
150 m 19.63 Stará Boleslav 3.10.2015
150 m 19.19 h Ostrava 1.3.2016
200 m 26.12 Zlín 18.8.2018
200 m 25.69 h Ostrava 13.2.2018
300 m 41.00 Ostrava - Vítkovice 12.6.2018
300 m 40.59 h Praha-Stromovka 5.3.2016
400 m 58.31 Praha-Juliska 23.6.2018
400 m 56.82 h Ostrava 24.2.2018
500 m 1:33.5 Zlín 22.5.2013
600 m 1:42.21 Otrokovice 7.5.2015
600 m 1:44.70 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
800 m 2:21.13 Uherské Hradiště 22.6.2019
800 m 2:22.22 h Jablonec nad Nisou 28.2.2015
60 m překážek 13.15 Zlín 5.6.2013
60 m překážek 09.29 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
200 m překážek 29.45 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
300 m překážek 43.84 Břeclav 21.5.2016
400 m překážek 60.97 Györ 5.7.2018
pohár rozhlasu 0676 Otrokovice 4.5.2017
pětiboj 1466 Zlín 5.6.2013
hod kriketovým míčkem 21.45 Zlín 5.6.2013
vrh koulí 3kg 06.42 Otrokovice 4.5.2017
skok daleký 3.13 Uherské Hradiště 30.4.2013
skok daleký 4.53 h Olomouc 11.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
100 m 13.20 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
150 m 19.45 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
200 m 26.75 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
200 m 26.32 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
300 m 41.43 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
400 m 57.68 h Praha - Stromovka 23.2.2019
800 m 2:21.13 Uherské Hradiště 22.6.2019
60 m překážek 09.29 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
300 m překážek 44.0 Pliezhausen 12.5.2019
400 m překážek 61.28 Olomouc 28.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m př./Jky/R1 2 Olomouc 61.28
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m př./Jky/F 4 Olomouc 61.46
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Ž/F MS Uherské Hradiště 2:21.13
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 800 m/Ž/B1 Ostrava DNF
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m př./U23Z/R1 3 Praha - Eden 62.31
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m př./U23Z/F 7 Praha - Eden 62.19
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m př./Ž/B01 MS Praha - Eden 62.16
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m př./Ž/B2 4 Plzeň 62.16
12.05.2019 29. Internationales Läufermeeting 2019 (LV Pliezhausen 2012 e.V.) 300 m př./Ž/B1 1 Pliezhausen 44.9
12.05.2019 29. Internationales Läufermeeting 2019 (LV Pliezhausen 2012 e.V.) 300 m př./Jky/B2 1 Pliezhausen 44.0
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/B1 6 Ostrava - Vítkovice 13.20
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B1 6 Ostrava - Vítkovice 26.75
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/R1 3 Praha - Stromovka 57.68
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F 5 Ostrava - Vítkovice 08.07
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 58.03
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R02 3 Ostrava - Vítkovice 08.12
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Ostrava - Vítkovice 58.67
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B03 3 Ostrava - Vítkovice 26.32
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B01 3 Ostrava - Vítkovice 19.45
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B02 2 Ostrava - Vítkovice 41.43
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Jky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 09.29
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 26.38