Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Stolínová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 Praha-Strahov 08.06.2016
60 m 08.81 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 14.23 Praha - Stromovka 27.05.2019
150 m 22.76 h Praha-Strahov 29.01.2016
150 m 20.92 Praha-Juliska 01.05.2018
200 m 30.00 h Praha-Stromovka 23.01.2018
200 m 28.14 Praha - Eden 26.05.2018
300 m 55.35 Praha 23.06.2015
400 m 73.75 Praha - Kotlářka 17.05.2019
600 m 2:32.35 Praha-Podvinný Mlýn 29.05.2014
800 m 3:01.27 Praha - Eden 01.10.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 11.82 h Praha-Stromovka 13.01.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 11.49 h Praha - Stromovka 09.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 20.57 Praha 23.06.2015
100 m překážek (0.84) 21.21 Pardubice 03.06.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 19.41 Praha - Eden 30.09.2017
400 m překážek (0.76) 83.10 Jičín 01.07.2017
skok vysoký 1.40 h Praha - Stromovka 04.02.2017
skok vysoký 1.46 Praha - Stadion mládeže 28.05.2018
skok daleký 4.97 Praha - Juliska 14.06.2018
skok daleký 4.83 h Praha - Strahov 12.01.2019
trojskok 10.10 h Praha-Stromovka 04.02.2018
trojskok 10.49 Praha - Eden 27.06.2020
vrh koulí 2kg 06.14 Praha-Jeseniova 22.05.2014
vrh koulí 3kg 07.22 h Praha-Stromovka 10.02.2016
vrh koulí 3kg 07.01 Praha - Eden 30.09.2017
hod diskem 1kg 15.16 Praha - Podvinný mlýn 17.09.2020
hod kladivem 3kg 23.28 Praha - Vinohrady 11.05.2018
hod kladivem 4kg 16.39 Čáslav 26.08.2017
hod oštěpem 500g 15.06 Praha - Eden 01.10.2017
hod kriketovým míčkem 21.90 Praha-Podvinný Mlýn 29.05.2014
středoškolský pohár 1074 Praha - Strahov 05.10.2018
sedmiboj [Dky] 2407 Praha - Eden 01.10.2017
sprintérský trojboj 1405 Praha - Kotlářka 14.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.81 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 14.23 Praha - Stromovka 27.05.2019
200 m 30.18 Praha - Stromovka 27.05.2019
400 m 73.75 Praha - Kotlářka 17.05.2019
skok vysoký 1.43 Praha - Juliska 29.08.2019
skok daleký 4.83 h Praha - Strahov 12.01.2019
skok daleký 4.66 Praha - Eden 25.05.2019
trojskok 10.37 Praha - Eden 26.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Ž/F Praha - Podvinný Mlýn DNS
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) trojskok/Ž/F 6 Praha - Podvinný Mlýn 09.89
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky 9 Praha - Eden 10.05
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky Praha - Eden DNS
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Jky 11 Praha - Juliska 1.43
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok daleký/Jky Praha - Juliska DNS
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) skok daleký/Jky Praha - Juliska 4.46
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok vysoký/Ž 5 Praha-Hostivař 1.42
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/Ž 9 Praha-Hostivař 4.29
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Jky Praha - Stromovka DNS
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž 16 Praha - Stromovka 4.27
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Ž/B05 2 Praha - Stromovka 14.23
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B02 5 Praha - Stromovka 30.18
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky 7 Praha - Eden 10.37
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok daleký/Jky 10 Praha - Eden 4.66
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) trojskok/Ž MS Sušice 09.76
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok vysoký/Ž 11= Praha - Kotlářka 1.31
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Ž Praha - Kotlářka 4.85
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 400 m/Ž/B03 5 Praha - Kotlářka 73.75
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok daleký/Jky 20 Praha - Děkanka 4.30
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Jky MS Praha - Strahov 4.83
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/R02 MS Praha - Strahov 08.81
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/FB Praha - Strahov 08.86