Karta atleta

Export do excelu
  • Štráchalová Diana
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér Bahenský Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.69 České Budějovice 29.05.2016
60 m 08.89 h Praha-Strahov 13.02.2016
300 m 48.10 Tábor 21.05.2016
300 m 48.50 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
400 m 67.98 Sušice 14.05.2016
800 m 2:33.22 Pacov 16.06.2019
800 m 2:33.53 h Praha - Stromovka 21.01.2020
1000 m 3:32.35 Písek 08.05.2018
1500 m 5:24.75 Vlašim 22.06.2019
1500 m 5:33.17 h Praha - Strahov 09.02.2020
3000 m 12:28.41 Nová Včelnice 10.06.2018
3000 m 12:22.81 h Praha - Stromovka 27.01.2018
5000 m 21:29.5 Pacov 16.09.2018
1500 m překážek 5:53.77 Praha-Juliska 23.06.2018
3000 m překážek 13:02.32 Olomouc 28.06.2019
skok daleký 4.36 Tábor 21.05.2016
Přespolní běh 0:11:52 České Budějovice 02.11.2019
Běh do vrchu 0:46:13 Janské Lázně - Černá hora 25.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:33.53 h Praha - Stromovka 21.01.2020
1500 m 5:33.17 h Praha - Strahov 09.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.11.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (atletický klub/oddíl Zdraví a sportovní aktivity) Přespolní běh/Jky 34 Dříteč 17:09
02.11.2019 17. ročník Běhu kolem Sokolského ostrova, 13. ročník Běhu s Kuřetem (T. J. Sokol České Budějovice) Přespolní běh/Jky/B 2 České Budějovice 0:11:52
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž/B02 9 Jablonec nad Nisou 2:45.41
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 5000 m/Ž/F 15 Jablonec nad Nisou 22:29.17
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 1500 m/Jky 4 Písek 5:45.23
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 5000 m/Ž 4 Beroun 24:00.10
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Ž 8 Beroun 2:39.12
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 3000 m př./Jky/F 11 Olomouc 13:02.32
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Ž 12 Vlašim 5:24.75
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Jky/F MS Pacov 2:33.22
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 3000 m př./Ž 4 Tábor 13:12.11
25.05.2019 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Vrch/Jky 11 Janské Lázně - Černá hora 0:46:13
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 3000 m/Ž 11 Sušice 12:39.33
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 800 m/Jky 11 Karlovy Vary 2:36.28
23.03.2019 PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor) Přespolní běh/Jky Sportovní Areál Komora (Zóna Komora) 0:18:15
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Jky/F MS Praha - Stromovka 2:38.12