Karta atleta

Export do excelu
  • Tichá Michaela
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Speed Brno, spolek
  • Trenér Pavlištíková Martina
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    200 m 1423 941
    400 m 1253 938
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Brno 24.09.2019
60 m 08.04 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
100 m 12.65 Olomouc 08.05.2016
150 m 18.65 Brno 22.07.2019
150 m 19.48 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 25.06 Brno 01.06.2019
200 m 25.61 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 43.01 Brno 24.07.2017
400 m 56.88 Uherské Hradiště 22.06.2019
400 m 59.34 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
300 m překážek 53.0 Brno 15.08.2016
sprintérský trojboj 2250 Přerov 01.05.2017
středoškolský pohár 1622 Brno 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 27.51 Brno 06.05.2014
vrh koulí 3kg 07.28 Čáslav 07.07.2016
skok daleký 4.69 Brno 23.04.2016
skok daleký 4.00 h Olomouc 19.12.2014
skok vysoký 1.30 Čáslav 09.07.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.04 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
200 m 25.61 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky 7 Brno 1622
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 60 m/Dky/B04 1 Brno 08.13
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 200 m/Dky/B03 1 Brno 25.82
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B01 2 Břeclav 25.92
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B01 1 Břeclav 12.73
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FA 4 Břeclav 12.85
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R01 1 Břeclav 12.84
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B01 4 Břeclav 26.18
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FA 6 Břeclav 12.95
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B01 5 Břeclav 27.48
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R02 2 Břeclav 12.75
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/Ž/B01 1 Brno 12.70
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/Ž/R2 5 Brno 25.81
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Ž/B02 2 Brno 18.65
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Jky/R2 2 Olomouc 58.06
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Jky/F 5 Olomouc 57.57
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B01 8 Uherské Hradiště 27.58
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B01 2 Uherské Hradiště 56.88
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23Z/R1 3 Praha - Eden 58.35
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m/Ž/B01 2 Opava 57.06
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B01 4 Opava 25.11
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/Jky/B01 1 Brno 25.06
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/Jky/B01 1 Olomouc 57.79
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Jky/B01 2 Olomouc 25.79
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/B01 4 Třinec 58.93
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B01 Třinec DNS
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Jky Vyškov 57.52
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Jky/B01 2 Vyškov 25.12
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 12.65
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B1 1 Ostrava - Vítkovice 25.41
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/R2 4 Praha - Stromovka 59.37
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/R2 4 Praha - Stromovka 25.83
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 26.29
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 60.74
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Ostrava - Vítkovice 59.34
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B04 2 Ostrava - Vítkovice 25.99
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.09
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.07
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 26.22