Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Koutná
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér: Gysel Urs
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.43 Tábor 17.09.2011
60 m 08.60 h Nová Včelnice 14.12.2018
100 m 13.48 Plzeň 09.06.2018
150 m 24.92 h Praha-Strahov 21.01.2012
200 m 28.48 Nová Včelnice 05.05.2018
800 m 3:13.49 Pacov 16.07.2017
800 m 3:21.73 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.84 h Praha 31.01.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 10.24 Písek 01.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 10.03 h Praha-Strahov 17.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 10.12 h Praha - Strahov 29.01.2017
60 m překážek (0.84) 10.53 h Praha - Strahov 25.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 17.43 Nová Včelnice 04.09.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 15.82 Domažlice 26.05.2018
100 m překážek (0.84) 16.36 Sušice 17.06.2018
skok vysoký 1.49 Nová Včelnice 05.05.2018
skok vysoký 1.48 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 4.97 h Praha - Stromovka 27.01.2018
skok daleký 5.00 Plzeň 09.06.2018
trojskok 10.05 Hradec Králové 15.09.2018
trojskok 10.08 h Praha - Strahov 19.01.2019
vrh koulí 2kg 11.12 h Nová Včelnice 21.02.2014
vrh koulí 2kg 12.30 České Budějovice 15.06.2014
vrh koulí 3kg 12.32 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
vrh koulí 3kg 11.85 h Praha - Stromovka 27.01.2018
vrh koulí 4kg 11.33 Karlovy Vary 08.05.2019
vrh koulí 4kg 11.44 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
hod diskem 0,75kg 24.78 České Budějovice 29.05.2016
hod diskem 1kg 23.62 Praha - Eden 27.08.2017
hod oštěpem 500g 32.65 Domažlice 26.05.2018
hod oštěpem 600g 34.00 Vlašim 22.06.2019
hod kriketovým míčkem 0 Tábor 28.09.2013
hod plným míčem 1kg 11.36 Písek 05.05.2012
pětiboj 0000 Tábor 28.09.2013
pětiboj hala [Dky] 2449 h Ostrava 13.01.2018
pětiboj hala [Z] 2434 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Dky] 3713 Nová Včelnice 06.05.2018
sedmiboj [Z] 3150 Nová Včelnice 04.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.72 h Nová Včelnice 06.12.2019
200 m 29.30 Nová Včelnice 04.05.2019
800 m 3:21.73 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
60 m překážek (0.84) 10.66 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
100 m překážek (0.84) 16.52 Tábor 09.06.2019
skok vysoký 1.48 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok vysoký 1.44 Nová Včelnice 04.05.2019
skok daleký 4.68 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 4.94 Nová Včelnice 05.05.2019
trojskok 10.08 h Praha - Strahov 19.01.2019
vrh koulí 4kg 11.33 Karlovy Vary 08.05.2019
vrh koulí 4kg 11.35 h Nová Včelnice 11.12.2019
hod oštěpem 600g 34.00 Vlašim 22.06.2019
pětiboj hala [Z] 2434 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Z] 3150 Nová Včelnice 04.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2019 Oddílové vánoční závody (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 4kg/Jky/F Nová Včelnice 11.35
06.12.2019 Oddílové mikulášské sprinty (TJ Nová Včelnice) 60 m/Ž/B02 Nová Včelnice DNF
06.12.2019 Oddílové mikulášské sprinty (TJ Nová Včelnice) 60 m/Ž/B01 2 Nová Včelnice 08.72
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Jky/F 15 Olomouc 10.01
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Ž 6 Vlašim 09.85
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Ž 4 Vlašim 34.00
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 3 Vlašim 18.14
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) vrh koulí 4kg/Ž Tábor 11.12
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž 9 Tábor 30.55
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 1 Tábor 16.52
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 6 Písek 32.30
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F Písek 10.67
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 Písek DNF
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Sušice 11.03
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) skok daleký/Ž 9 Sušice 4.79
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 3 Sušice 16.86
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 4 Karlovy Vary 17.48
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) vrh koulí 4kg/Jky Karlovy Vary 11.33
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) skok daleký/Jky 4 Karlovy Vary 4.94
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) sedmiboj [Z]/Jky Nová Včelnice 3150
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 200 m/Jky Nová Včelnice 29.30
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Jky Nová Včelnice DNF
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky Nová Včelnice 18.87
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod oštěpem 600g/Jky Nová Včelnice 33.73
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky Nová Včelnice 10.63
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Jky Nová Včelnice 4.94
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok vysoký/Jky Nová Včelnice 1.44
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 6 Praha - Stromovka 11.19
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) vrh koulí 4kg/Ž MS Praha - Stromovka 10.66
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) trojskok/Ž/F Praha - Strahov 10.08
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 4kg/Ž/F Praha - Strahov 10.72
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B2 7 Jablonec nad Nisou 10.66
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Jky 18 Jablonec nad Nisou 1.48
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 4 Jablonec nad Nisou 10.73
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Jky Jablonec nad Nisou 4.68
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Jky/B1 5 Jablonec nad Nisou 3:21.73
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Z]/Jky 23 Jablonec nad Nisou 2434