Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kršová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: Chládková Šárka, Doudová Lea
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.25 Tábor 21.05.2016
60 m 08.12 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m 12.50 Domažlice 26.05.2018
150 m 19.61 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 20.11 České Budějovice 08.05.2016
200 m 26.44 h Praha - Stromovka 27.01.2018
200 m 25.80 Kladno 19.05.2018
300 m 44.53 České Budějovice 31.05.2015
300 m 44.77 h Praha 28.11.2015
400 m 61.14 Kladno 01.07.2017
400 m 64.48 h Praha - Strahov 25.01.2020
600 m 1:52.43 Tábor 20.05.2014
800 m 2:41.00 Pacov 07.06.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.29 Pacov 07.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 10.61 h Praha-Strahov 23.01.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 17.05 Nová Včelnice 05.05.2018
100 m překážek (0.84) 16.81 Písek 25.05.2019
skok vysoký 1.31 Nová Včelnice 05.05.2018
skok daleký 5.10 Stará Boleslav 23.06.2019
skok daleký 5.01 h Praha - Strahov 25.01.2020
vrh koulí 3kg 08.15 Pacov 15.07.2017
hod oštěpem 500g 18.18 Nová Včelnice 06.05.2018
hod kriketovým míčkem 33.08 Tábor 27.09.2014
středoškolský pohár 1522 Tábor 20.09.2017
pětiboj 2296 Pacov 07.06.2014
sedmiboj [Dky] 3556 Pacov 16.07.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 12.51 Tábor 17.07.2019
200 m 26.97 h Praha - Strahov 19.01.2019
200 m 26.51 Stará Boleslav 23.06.2019
400 m 61.18 Praha - Eden 08.06.2019
100 m překážek (0.84) 16.81 Písek 25.05.2019
skok daleký 4.92 h Praha - Strahov 19.01.2019
skok daleký 5.10 Stará Boleslav 23.06.2019
středoškolský pohár 1202 Tábor 17.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) středoškolský pohár/Dky 16 Tábor 1168
02.10.2019 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) 200 m/Dky/B01 1 Tábor 27.21
02.10.2019 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) skok daleký/Dky 4 Tábor 4.68
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Tábor (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) 200 m/Dky/B01 1 Tábor 26.6
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Tábor (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) skok daleký/Dky/F 4 Tábor 4.69
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Tábor (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) středoškolský pohár/Dky 14 Tábor 1202
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R01 4 Kolín 13.21
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/FB 5 Kolín 13.28
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Jky 10 Kolín 4.87
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/Ž 13 Praha - Děkanka 4.88
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R03 2 Praha - Děkanka 12.95
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FB Praha - Děkanka 13.04
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/B2 3 Tábor 12.51
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Jky/R3 6 Olomouc 12.62
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Stará Boleslav 12.70
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž 6 Stará Boleslav 5.10
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R03 2 Stará Boleslav 12.75
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B05 2 Stará Boleslav 26.51
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 15 Praha - Eden 4.94
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R03 4 Praha - Eden 12.81
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FB Praha - Eden 12.81
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B02 5 Praha - Eden 61.18
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Ž/F 7 Písek 13.09
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Ž/F 6 Písek 4.86
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 2 Písek 16.81
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Ž/R03 4 Písek 12.81
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Písek 26.28
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/R01 4 Třebíč 13.11
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Ž 12 Třebíč 4.97
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/FB Třebíč 13.26
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B02 6 Třebíč 27.14
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Jky/FA 4 Karlovy Vary 13.16
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) skok daleký/Jky 6 Karlovy Vary 4.88
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 2 Karlovy Vary 17.19
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Jky/R02 2 Karlovy Vary 13.45
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Jky/B03 MS Praha - Stromovka 27.02
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Ž/R02 1 Praha - Strahov 08.26
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B01 1 Praha - Strahov 26.97
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Ž/F Praha - Strahov 08.21
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Ž/F 4 Praha - Strahov 4.92