Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Jelínková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Ondráčková Leona
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.59 Brno 15.05.2014
60 m 08.53 h Ostrava 20.01.2018
300 m 48.31 h Ostrava 17.01.2016
300 m 47.54 Hodonín 30.04.2016
skok vysoký 1.28 Vyškov 09.05.2015
skok daleký 4.25 Vyškov 29.05.2016
skok daleký 4.35 h Ostrava 17.12.2016
vrh koulí 3kg 12.00 Brno 19.09.2018
vrh koulí 3kg 12.00 h Olomouc 15.12.2018
vrh koulí 4kg 10.89 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
vrh koulí 4kg 11.72 Olomouc 02.08.2020
hod diskem 1kg 29.28 Třinec 29.08.2020
hod oštěpem 500g 38.14 Třebíč 19.08.2018
hod oštěpem 600g 39.17 Vyškov 11.05.2019
hod břemenem 10kg 08.79 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
hod kriketovým míčkem 41.91 Brno 06.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
vrh koulí 4kg 10.51 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
vrh koulí 4kg 11.61 Olomouc 25.05.2019
hod diskem 1kg 26.45 Brno 12.06.2019
hod oštěpem 600g 39.17 Vyškov 11.05.2019
hod břemenem 10kg 07.58 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/Ž/F Břeclav NM
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Ž/F Břeclav DNS
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Ž/F Břeclav DNS
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Jky/F 11 Olomouc 10.91
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Jky/F 7 Olomouc 39.06
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 600g/Ž/F 8 Uherské Hradiště 33.61
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 4kg/Ž/F 8 Uherské Hradiště 10.41
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 1kg/Ž/F 15 Uherské Hradiště 23.01
12.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 4kg/Ž Brno 10.59
12.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 1kg/Ž Brno 26.45
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Jky 5 Olomouc 36.99
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Jky 4 Olomouc 11.61
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Ž Třinec 11.13
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Ž Třinec 36.03
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 600g/Jky/F Vyškov 39.17
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 4kg/Jky/F 4 Vyškov 11.20
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 10.60
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod oštěpem 600g/Jky 13 Ostrava - Vítkovice 28.27
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 600g/Ž Brno 36.15
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 4kg/Ž Brno 10.70
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 12 Praha - Stromovka 09.91
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 6 Ostrava - Vítkovice 10.51
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R01 7 Ostrava - Vítkovice 08.85
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 7 Ostrava - Vítkovice 09.85
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) hod břemenem 10kg/Jky 11 Ostrava - Vítkovice 07.58