Karta atleta

Export do excelu
  • Štofková Kristýna
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Orel Vyškov
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.46 Vyškov 9.5.2013
100 m 15.57 Vyškov 23.6.2018
150 m 28.92 Znojmo 18.9.2013
600 m 2:36.40 Vyškov 9.5.2013
800 m 3:59.58 Vyškov 18.6.2013
60 m překážek 15.35 Vyškov 18.6.2013
200 m překážek 40.13 Vyškov 21.6.2016
vrhačský trojboj 1307 Brno 13.10.2018
vrhačský čtyřboj 1714 Přerov 10.7.2019
vrhačský pětiboj 2178 Přerov 10.7.2019
hod břemenem 10kg 09.53 Přerov 10.7.2019
hod diskem 1kg 23.45 Přerov 10.7.2019
hod kladivem 3kg 32.54 Brno 13.10.2018
hod kladivem 4kg 35.90 Přerov 10.7.2019
hod oštěpem 500g 33.08 Genk 16.7.2018
hod oštěpem 600g 30.32 Přerov 5.4.2019
hod kriketovým míčkem 33.41 Brno 6.5.2014
vrh koulí 2kg 06.72 Vyškov 16.4.2014
vrh koulí 3kg 10.52 Vyškov 23.6.2018
vrh koulí 3kg 09.68 h Olomouc 13.1.2018
vrh koulí 4kg 09.78 Jihlava 22.6.2019
vrh koulí 4kg 09.56 h Vyškov 5.3.2019
skok daleký 4.16 Vyškov 11.4.2017
skok daleký 3.97 h Olomouc 11.2.2017
skok vysoký 1.28 Brno 7.9.2015
skok vysoký 1.40 h Vyškov 31.1.2017
chůze dráha 1000m 06:46.35 h Olomouc 15.2.2014
chůze dráha 3000 m 21:23.29 Břeclav 6.9.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrhačský trojboj 1277 Přerov 24.5.2019
vrhačský čtyřboj 1714 Přerov 10.7.2019
vrhačský pětiboj 2178 Přerov 10.7.2019
hod břemenem 10kg 09.53 Přerov 10.7.2019
hod diskem 1kg 23.45 Přerov 10.7.2019
hod kladivem 4kg 35.90 Přerov 10.7.2019
hod oštěpem 600g 30.32 Přerov 5.4.2019
vrh koulí 4kg 09.78 Jihlava 22.6.2019
vrh koulí 4kg 09.56 h Vyškov 5.3.2019
skok vysoký 1.25 h Vyškov 5.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) břemeno 10kg/Jky Přerov 09.53
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 600g/Jky Přerov 28.01
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kladivo 4kg/Jky Přerov 35.90
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 1kg/Jky Přerov 23.45
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 4kg/Jky Přerov 09.37
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./Jky Přerov 1268
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. čtyř/Jky Přerov 1714
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. pětiboj/Jky Přerov 2178
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) oštěp 600g/Ž/F 7 Jihlava 27.66
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) kladivo 4kg/Ž/F 8 Jihlava 32.86
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) koule 4kg/Ž/F 6 Jihlava 09.78
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 6 Znojmo 29.88
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) koule 4kg/Ž/F 6 Znojmo 09.53
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) kladivo 4kg/Ž/F 10 Znojmo 24.93
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) koule 4kg/Jky/F Hodonín 09.65
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) disk 1kg/Jky/F Hodonín 22.95
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 600g/Jky/F Hodonín 28.21
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kladivo 4kg/Jky Přerov 28.81
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 600g/Jky Přerov 28.83
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./Jky Přerov 1277
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. čtyř/Jky Přerov 1586
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 1kg/Jky Přerov 22.75
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 4kg/Jky Přerov 09.48
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 600g/Ž/F 7 Vyškov 28.50
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) kladivo 4kg/Ž/F 10 Vyškov 27.75
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 4kg/Ž/F 7 Vyškov 09.59
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 600g/Ž Brno 30.28
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 4kg/Ž Brno 08.53
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) kladivo 4kg/Ž Brno 21.78
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 600g/Jky Přerov 30.32
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 4kg/Jky Přerov 09.43
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./Jky Přerov 1178
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 1kg/Jky Přerov 19.12
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) oštěp 600g/Jky Ostrava-Martinov 26.75
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) kladivo 4kg/Jky Ostrava-Martinov 23.83
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) disk 1kg/Jky 5 Ostrava-Martinov 18.45
05.03.2019 Uzavřené přebory Orla Vyškov (Orel Vyškov) koule 4kg/Jky/F Vyškov 09.56
05.03.2019 Uzavřené přebory Orla Vyškov (Orel Vyškov) výška/Jky/F Vyškov 1.25
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) koule 4kg/Jky Olomouc 09.31
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Jky 9 Ostrava - Vítkovice 09.17
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) koule 4kg/Jky Olomouc 09.55
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) koule 4kg/Jky Olomouc 09.31
05.01.2019 Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí (Tj Sokol Opava) koule 4kg/Ž Opava 08.56