Karta atleta

Export do excelu
  • Kupková Adéla
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 Kladno-Sletiště 11.6.2016
60 m 08.06 h Praha-Stromovka 16.1.2018
100 m 12.98 Kladno 11.5.2019
150 m 19.81 Kladno-Sletiště 11.6.2016
150 m 19.40 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 26.03 Třebíč 18.5.2019
200 m 26.07 h Praha - Stromovka 2.2.2019
800 m 3:04.73 Kladno 30.4.2014
60 m překážek 10.79 Vlašim 11.5.2014
60 m překážek 09.00 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
100 m překážek 15.1 Beroun 13.10.2018
200 m překážek 30.6 Kolín 7.5.2016
pohár rozhlasu 1487 Beroun 9.5.2017
pětiboj 1966 Kladno 30.4.2014
sedmiboj 3157 Beroun 13.10.2018
hod kriketovým míčkem 23.80 Kladno 30.4.2014
vrh koulí 3kg 06.61 Beroun 13.10.2018
skok daleký 4.87 Ostrava 24.9.2016
skok daleký 4.93 h Praha-Strahov 6.2.2016
skok vysoký 1.50 Beroun 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.12 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 12.98 Kladno 11.5.2019
150 m 19.40 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 26.03 Třebíč 18.5.2019
200 m 26.07 h Praha - Stromovka 2.2.2019
60 m překážek 09.56 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
100 m překážek 15.54 Praha - Eden 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/R1 7 Praha - Eden 26.30
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m př./Ž/B01 6 Praha - Eden 15.54
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B02 4 Praha - Eden 26.08
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B01 3 Kolín 26.03
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Jky Kolín 15.59
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Ž/B02 2 Třebíč 16.20
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B03 2 Třebíč 26.03
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Jky Kladno 16.05
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Jky Kladno 12.98
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Jky/B01 3 Kladno 26.57
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Jky Kladno 16.05
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R1 6 Praha - Stromovka 08.12
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/R1 4 Praha - Stromovka 26.23
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B04 MS Praha - Stromovka 26.07
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B02 2 Jablonec nad Nisou 08.25
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B08 2 Jablonec nad Nisou 08.17
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Jky/B02 MS Praha - Stromovka 26.37
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m př./Ž/B02 MS Praha - Stromovka 09.61
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Ž/R01 MS Praha - Stromovka 08.18
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Jky/F 4 Praha - Strahov 09.81
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Jky/R01 4 Praha - Strahov 09.75
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B02 1 Praha - Strahov 26.67
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Jky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 09.56
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B02 4 Ostrava - Vítkovice 08.18
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 19.40