Karta atleta

Export do excelu
  • Sofie Šámalová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.07 h Praha-Strahov 26.01.2018
60 m 08.15 Praha - Eden 07.05.2019
100 m 12.56 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
150 m 19.72 h Praha-Strahov 18.01.2019
150 m 19.85 Praha - Eden 29.05.2020
200 m 25.63 Praha - Eden 09.06.2018
200 m 26.18 h Praha - Stromovka 03.02.2019
300 m 41.62 Praha - Eden 04.05.2018
800 m 2:53.86 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
800 m 2:37.46 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.12 h Praha-Stromovka 03.02.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.02 Praha - Eden 25.05.2018
skok vysoký 1.60 Bílina 06.05.2017
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok daleký 5.58 h Praha-Strahov 26.01.2018
skok daleký 5.70 Jablonec nad Nisou 02.06.2018
vrh koulí 3kg 07.89 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
vrh koulí 3kg 08.70 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
hod oštěpem 500g 13.31 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
pětiboj hala [Dky] 3153 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Zky] 3144 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.15 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m 08.15 Praha - Eden 07.05.2019
100 m 12.57 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 19.72 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 26.18 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 26.15 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 42.50 Praha - Eden 03.05.2019
skok vysoký 1.57 Praha - Stromovka 12.06.2019
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok daleký 5.43 Praha - Eden 25.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Jky/R1 6 Olomouc 12.80
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Jky/F 12 Olomouc 5.27
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Jky 4 Praha - Stromovka 1.57
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Jky/B01 4 Praha - Stromovka 12.80
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B02 3 Praha - Stromovka 27.10
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 9 Praha - Eden 5.12
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B02 5 Praha - Eden 26.18
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Jky MS Liberec 5.21
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Jky MS Liberec 12.78
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B02 1 Praha - Eden 26.15
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/FA Praha - Eden 12.57
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B01 4 Praha - Eden 26.16
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok daleký/Jky 4 Praha - Eden 5.52
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R02 1 Praha - Eden 12.63
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/R01 3 Třebíč 13.07
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Ž 6 Třebíč 5.37
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/FB Třebíč 13.28
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok daleký/Jky 4 Praha - Děkanka 5.33
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Jky/B01 6 Praha - Děkanka 27.08
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B01 3 Praha - Juliska 13.08
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B01 6 Praha - Eden 08.15
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B09 2 Praha - Eden 08.19
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 42.50
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B02 4 Praha - Eden 19.23
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Jky 8 Praha - Stromovka 5.46
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/R3 5 Praha - Stromovka 26.37
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/FA 7 Praha - Stromovka 08.15
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Jky/F Praha - Stromovka 5.39
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R04 2 Praha - Stromovka 08.21
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B03 4 Praha - Stromovka 26.18
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Praha - Stromovka DNS
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok daleký/Jky MS Praha - Stromovka 5.19
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Jky/B01 MS Praha - Stromovka 08.16
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž 21 Praha - Stromovka 4.95
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 5 Praha - Stromovka 08.19
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B17 4 Praha - Stromovka 08.16
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B6 2 Praha-Strahov 19.72
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) skok daleký/Ž 8 Praha-Strahov 5.30