Karta atleta

Export do excelu
  • Mia Schwarzerová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Chasák Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.63 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 08.31 Opava 16.05.2016
60 m 08.27 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
100 m 12.95 Šumperk 22.06.2019
150 m 19.76 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
150 m 19.84 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
200 m 26.43 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
200 m 26.41 Třinec 23.08.2020
300 m 43.07 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
300 m 42.53 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
400 m 58.27 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
400 m 58.60 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
600 m 1:58.97 h Ostrava 16.02.2014
600 m 1:51.70 Třinec 20.05.2014
800 m 2:31.13 Opava, Tyršův stadon 19.05.2015
800 m 2:34.06 h Ostrava 29.01.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.59 h Olomouc 30.01.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 16.86 Brno 07.09.2016
100 m překážek (0.84) 21.14 Šumperk 13.05.2017
200 m překážek (0.76) 34.05 Přerov 30.06.2016
400 m překážek (0.76) 71.89 Plzeň 28.09.2019
skok vysoký 1.52 h Otrokovice 22.01.2015
skok vysoký 1.53 Třinec 06.05.2016
skok daleký 4.28 h Otrokovice 22.01.2015
skok daleký 4.12 Brno 07.09.2015
vrh koulí 3kg 07.97 h Otrokovice 21.01.2016
vrh koulí 3kg 08.30 Přerov 21.04.2016
hod oštěpem 500g 20.48 Hranice 26.04.2017
hod kriketovým míčkem 26.85 Frýdek-Místek 29.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.27 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
100 m 12.95 Šumperk 22.06.2019
150 m 20.27 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
150 m 20.49 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
200 m 26.94 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 26.55 Šumperk 22.06.2019
300 m 43.30 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
300 m 43.07 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
400 m 59.54 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
400 m 58.75 Olomouc 29.06.2019
400 m překážek (0.76) 71.89 Plzeň 28.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Jky/B1 6 Plzeň 60.75
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.76)/Jky/B3 4 Plzeň 71.89
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B01 Břeclav DNS
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.76)/Jky/B01 Břeclav DNS
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Ostrava 13.41
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Ostrava 62.50
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R01 2 Ostrava 13.38
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B01 6 Ostrava 27.31
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 150 m/Ž 5 Ostrava - Vítkovice 20.49
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B01 2 Ostrava - Vítkovice 43.07
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Jky/R1 4 Olomouc 58.75
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Šumperk 12.95
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Šumperk 26.55
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Šumperk 13.11
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/Ž/B03 1 Šumperk 60.71
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/Ž/B2 6 Ostrava 59.58
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/R02 2 Olomouc 12.88
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Olomouc 12.89
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/Ž/B01 2 Olomouc 59.36
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Olomouc 26.31
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/Jky/B01 3 Olomouc 59.45
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Jky/B01 6 Olomouc 13.03
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Jky/B02 1 Olomouc 26.84
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Hranice 13.35
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B01 1 Hranice 59.66
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/R04 2 Hranice 13.35
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Hranice 26.74
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Jky/R01 3 Vyškov 13.16
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Jky/F 4 Vyškov 12.98
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Jky Vyškov 59.80
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Jky/B01 5 Vyškov 26.80
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/B2 3 Ostrava - Vítkovice 13.51
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B1 1 Ostrava - Vítkovice 60.84
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B3 1 Ostrava - Vítkovice 26.89
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/R4 4 Praha - Stromovka 60.06
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R03 3 Ostrava - Vítkovice 08.27
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B04 3 Ostrava - Vítkovice 60.25
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FB Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 60.13
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B03 2 Ostrava - Vítkovice 26.94
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B04 3 Ostrava - Vítkovice 59.54
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B01 4 Ostrava - Vítkovice 60.45
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R02 3 Ostrava - Vítkovice 08.31
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 61.08
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B03 4 Ostrava - Vítkovice 27.51
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 43.30
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B02 4 Ostrava - Vítkovice 20.27