Karta atleta

Export do excelu
  • Teofilová Klára
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér Aleš Duda
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Třinec 15.08.2016
60 m 08.58 h Ostrava 07.01.2017
150 m 20.12 Třinec 06.05.2016
150 m 21.01 h Ostrava 17.12.2016
200 m 27.82 h Ostrava 16.02.2016
300 m 44.18 Třinec 30.04.2019
800 m 2:34.41 Třinec 06.05.2016
800 m 2:36.11 h Praha-Stromovka 12.02.2016
1000 m 3:32.64 Třinec 28.04.2016
60 m překážek 11.62 Ostrava 24.06.2014
60 m překážek 09.50 h Ostrava 29.01.2016
100 m překážek 15.33 Třinec 12.06.2016
200 m překážek 30.83 Třinec 12.06.2016
300 m překážek 47.61 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
400 m překážek 69.98 Třinec 09.06.2018
pohár rozhlasu 1196 Třinec 10.05.2017
pětiboj 2100 Třinec 07.06.2014
pětiboj hala 3133 h Praha-Stromovka 12.02.2016
sedmiboj 4332 Třinec 06.05.2016
hod oštěpem 500g 36.53 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
hod oštěpem 600g 37.19 Vyškov 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.15 Opava 16.09.2014
vrh koulí 3kg 09.84 Opava 16.05.2016
vrh koulí 3kg 09.56 h Ostrava 17.01.2016
skok daleký 5.36 Třinec 18.05.2019
skok daleký 5.24 h Ostrava 01.03.2016
trojskok 11.95 Třinec 18.05.2019
trojskok 11.51 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok vysoký 1.54 Třinec 10.05.2017
skok vysoký 1.64 h Třinec 11.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.94 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
300 m 44.18 Třinec 30.04.2019
hod oštěpem 600g 37.19 Vyškov 11.05.2019
skok daleký 5.36 Třinec 18.05.2019
skok daleký 4.98 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
trojskok 11.95 Třinec 18.05.2019
trojskok 11.51 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Jky 19 Plzeň 4.94
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/Jky 8 Plzeň 11.21
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Jky 9 Břeclav 5.11
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Jky 6 Břeclav 11.14
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 8 Břeclav 4.99
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F Břeclav 11.04
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Ž/F 7 Břeclav 31.77
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) dálka/Ž 4 Ostrava - Vítkovice 4.78
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/Jky/F 6 Olomouc 11.66
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 600g/Ž/F 7 Uherské Hradiště 33.96
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž Uherské Hradiště 5.34
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/U23Z/F 5 Praha - Eden 11.89
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 10 Opava 5.09
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Ž 5 Opava 34.77
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava 11.88
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) dálka/Jky Olomouc 5.32
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) trojskok/Jky Olomouc 11.56
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž Třinec 11.95
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž 5 Třinec 5.36
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Ž 7 Třinec 33.30
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 600g/Jky/F Vyškov 37.19
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Jky/F Vyškov 5.29
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/Jky/F Vyškov 11.73
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) dálka/Jky 6 Ostrava - Vítkovice 5.06
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) trojskok/Jky Ostrava - Vítkovice 11.10
30.04.2019 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F Třinec 5.30
30.04.2019 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) 300 m/Ž Třinec 44.18
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Jky 9 Praha - Stromovka 11.47
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 11.51
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž 12 Ostrava - Vítkovice 4.96
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B07 2 Ostrava - Vítkovice 27.94
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž 13 Ostrava - Vítkovice 4.98
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž 10 Ostrava - Vítkovice 11.09
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 11.15
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž Ostrava - Vítkovice 11.10
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž 9 Ostrava - Vítkovice 4.59