Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Mikeš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: Nosek Miroslav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 1 - 1 - -
- - - - - - - - - 3 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.41 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
60 m 07.41 Pardubice 27.05.2020
100 m 11.32 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
150 m 18.71 h Jablonec nad Nisou 15.02.2017
150 m 16.72 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 24.62 h Praha - Stromovka 18.02.2017
200 m 22.58 Pardubice 09.06.2018
300 m 38.20 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
300 m 35.56 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
400 m 50.64 h Ostrava 25.02.2018
400 m 49.90 Zlín 31.05.2019
800 m 2:07.32 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
1000 m 2:46.77 Olomouc 27.05.2017
1000 m 2:46.06 h Praha - Stromovka 11.02.2018
1500 m 4:41.43 Zlín 01.06.2019
60 m překážek (0.91) 08.34 h Praha - Stromovka 11.02.2018
60 m překážek (0.99) 09.35 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.49 Jablonec nad Nisou 10.06.2017
110 m překážek (0.91) 14.93 Litomyšl 21.09.2019
200 m překážek (0.76) 30.52 Nová Paka 15.07.2017
300 m překážek (0.84) 41.52 Chrudim 31.08.2019
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok vysoký 1.71 Pardubice 04.05.2019
skok o tyči 3.10 h Praha - Stromovka 11.02.2018
skok o tyči 4.00 Zlín 01.06.2019
skok daleký 6.30 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok daleký 6.66 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 3kg 11.62 h Jablonec nad Nisou 27.12.2015
vrh koulí 4kg 12.17 h Jablonec nad Nisou 15.02.2017
vrh koulí 4kg 13.37 Kolín 08.07.2017
vrh koulí 5kg 12.79 Rumburk 13.10.2018
vrh koulí 5kg 12.93 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
vrh koulí 6kg 10.93 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
vrh koulí 6kg 12.43 Rumburk 17.05.2020
hod diskem 1kg 37.44 Trutnov 02.08.2017
hod diskem 1,5kg 41.15 Pardubice 04.05.2019
hod diskem 1,75kg 34.12 Rumburk 17.05.2020
hod kladivem 4kg 35.63 Kolín 08.07.2017
hod kladivem 5kg 35.21 Kolín 26.10.2019
hod oštěpem 600g 57.94 Brno 26.06.2017
hod oštěpem 700g 65.28 Jičín 22.09.2019
hod oštěpem 800g 56.71 Plzeň 24.05.2020
hod kriketovým míčkem 68.19 Dvůr Králové nad Labem 03.09.2015
pohár rozhlasu 1838 Lázně Bělohrad 04.05.2017
čtyřboj 2573 Týniště nad Orlicí 18.05.2017
sedmiboj hala [Dci] 4535 h Praha - Stromovka 11.02.2018
trojboj 0961 h Jablonec nad Nisou 30.01.2015
devítiboj 5462 Olomouc 27.05.2017
desetiboj [Dci] 6928 Zlín 01.06.2019
klasický pětiboj 3316 Kolín 21.08.2019
vrhačský trojboj 1961 Kolín 26.10.2019
vrhačský čtyřboj 2396 Kolín 26.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.41 Zlín 31.05.2019
200 m 22.78 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
400 m 49.90 Zlín 31.05.2019
800 m 2:07.32 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
1500 m 4:41.43 Zlín 01.06.2019
110 m překážek (0.91) 14.93 Litomyšl 21.09.2019
300 m překážek (0.84) 41.52 Chrudim 31.08.2019
skok vysoký 1.71 Pardubice 04.05.2019
skok o tyči 4.00 Zlín 01.06.2019
skok daleký 6.66 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 5kg 12.93 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
vrh koulí 5kg 12.55 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
hod diskem 1,5kg 41.15 Pardubice 04.05.2019
hod kladivem 5kg 35.21 Kolín 26.10.2019
hod oštěpem 700g 65.28 Jičín 22.09.2019
desetiboj [Dci] 6928 Zlín 01.06.2019
klasický pětiboj 3316 Kolín 21.08.2019
vrhačský trojboj 1961 Kolín 26.10.2019
vrhačský čtyřboj 2396 Kolín 26.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci Kolín 12.07
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,5kg/Dci Kolín 39.87
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 5kg/Dci Kolín 35.21
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci Kolín 56.65
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrhačský trojboj/Dci Kolín 1961
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrhačský čtyřboj/Dci Kolín 2396
22.09.2019 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) hod oštěpem 700g/Dci/F Jičín 65.28
22.09.2019 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) hod diskem 1,5kg/Dci/F Jičín 36.57
21.09.2019 KP jednotlivců mužů a žen OPEN (TJ Jiskra Litomyšl) 110 m překážek (0.91)/Dci Litomyšl 14.93
21.09.2019 KP jednotlivců mužů a žen OPEN (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 1,5kg/Dci Litomyšl DNS
21.09.2019 KP jednotlivců mužů a žen OPEN (TJ Jiskra Litomyšl) skok o tyči/M Litomyšl 3.83
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci 6 Praha - Eden 6.46
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B01 1 Praha - Eden 50.91
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci Praha - Eden 56.97
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci Chrudim 41.52
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Chrudim 56.62
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) skok vysoký/Dci Chrudim 1.70
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok o tyči/M Čáslav 3.75
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 200 m/M/B02 1 Čáslav 23.38
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) klasický pětiboj/Dci Kolín 3316
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/F Kolín 23.23
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci/F Kolín 5:00.41
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,5kg/Dci/F Kolín 38.28
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci/F Kolín 58.33
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dci/F Kolín 6.30
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 5kg/Dci Kolín 32.66
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci Kolín 12.49
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,5kg/Dci Kolín 39.60
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci Kolín 50.01
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrhačský trojboj/Dci Kolín 1881
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrhačský čtyřboj/Dci Kolín 2274
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci/KB 2 Olomouc 55.37
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R3 2 Olomouc 50.74
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci/F Olomouc 62.41
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/F Olomouc 50.19
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/M 6 Pardubice 6.39
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B01 4 Pardubice 22.41
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/M/F Litomyšl 6.51
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B01 4 Litomyšl 23.07
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj [Dci]/Dci/F Zlín 6928
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Dci/B2 3 Zlín 11.41
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Dci Zlín 6.66
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 11 Zlín 11.90
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Dci 7 Zlín 1.69
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/Dci/B2 1 Zlín 49.90
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 4 Zlín 15.17
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci 6 Zlín 35.05
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok o tyči/Dci Zlín 4.00
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Zlín 63.20
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/Dci/B 1 Zlín 4:41.43
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 110 m překážek (0.91)/Dci Pardubice 15.33
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) hod oštěpem 700g/Dci Pardubice 55.95
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) skok o tyči/Dci Pardubice 3.80
21.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 5kg/Dci Hradec Králové 12.39
21.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1,5kg/Dci Hradec Králové 40.51
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok o tyči/M 6 Ústí nad Orlicí 3.70
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/M Ústí nad Orlicí 6.54
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/M/B01 2 Ústí nad Orlicí 22.78
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) desetiboj [Dci]/Dci Ústí nad Orlicí 6014
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Dci Ústí nad Orlicí 11.64
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/Dci Ústí nad Orlicí 50.74
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/Dci Ústí nad Orlicí 4:58.19
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (0.91)/Dci Ústí nad Orlicí 15.72
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod diskem 1,5kg/Dci Ústí nad Orlicí 38.07
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 700g/Dci Ústí nad Orlicí 56.56
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 5kg/Dci Ústí nad Orlicí 12.55
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Dci Ústí nad Orlicí 6.60
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok o tyči/Dci Ústí nad Orlicí NM
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/Dci Ústí nad Orlicí 1.65
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) hod oštěpem 700g/Dci MS Jičín 60.26
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/Dci Pardubice 1.71
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dci/B01 1 Pardubice 11.68
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci Pardubice 41.15
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 5kg/Dci MS Jablonec nad Nisou 12.93
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dci/F MS Jablonec nad Nisou 2:07.32
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 4 Ostrava - Vítkovice 12.02