Karta atleta

Export do excelu
  • Schüssmann Vítězslav
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér Jiří Nechvátal
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 03.20 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
60 m 07.61 Bílina 28.04.2018
60 m 07.44 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m 11.71 Bílina 04.05.2019
200 m 23.40 Děčín 05.06.2019
200 m 24.20 h Praha - Strahov 27.01.2019
300 m 38.21 Chomutov 03.09.2019
400 m 55.48 Praha - Eden 06.10.2018
1000 m 3:08.77 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
1500 m 5:12.94 Bílina 05.05.2018
60 m překážek 09.22 h Praha - Strahov 27.01.2019
110 m překážek 17.14 Praha - Eden 06.10.2018
300 m překážek 45.35 Děčín 05.06.2018
sprintérský trojboj 1829 Bílina 18.08.2018
sedmiboj hala 3976 h Praha - Stromovka 08.02.2019
desetiboj 4902 Praha - Eden 06.10.2018
hod diskem 1,5kg 30.32 Ústí nad Labem 02.06.2019
hod oštěpem 700g 43.82 Ostrava 28.09.2019
hod oštěpem 800g 40.19 Děčín 26.05.2019
vrh koulí 5kg 09.90 Praha - Eden 06.10.2018
vrh koulí 5kg 10.40 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 6.14 Děčín 05.06.2019
skok daleký 6.26 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok o tyči 3.75 Ostrava 28.09.2019
skok o tyči 3.10 h Praha - Strahov 27.01.2019
skok vysoký 1.70 Chomutov 06.09.2018
skok vysoký 1.73 h Praha - Strahov 27.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.44 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m 11.71 Bílina 04.05.2019
200 m 23.40 Děčín 05.06.2019
200 m 24.20 h Praha - Strahov 27.01.2019
300 m 38.21 Chomutov 03.09.2019
400 m 56.83 Bílina 04.05.2019
1000 m 3:08.77 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
1500 m 5:25.98 Bílina 04.05.2019
60 m překážek 09.22 h Praha - Strahov 27.01.2019
110 m překážek 17.57 Bílina 04.05.2019
sedmiboj hala 3976 h Praha - Stromovka 08.02.2019
desetiboj 4767 Bílina 04.05.2019
hod diskem 1,5kg 30.32 Ústí nad Labem 02.06.2019
hod oštěpem 700g 43.82 Ostrava 28.09.2019
hod oštěpem 800g 40.19 Děčín 26.05.2019
vrh koulí 5kg 09.58 Praha-Eden 10.08.2019
vrh koulí 5kg 10.40 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 6.14 Děčín 05.06.2019
skok daleký 6.26 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok o tyči 3.75 Ostrava 28.09.2019
skok o tyči 3.10 h Praha - Strahov 27.01.2019
skok vysoký 1.69 Turnov 24.08.2019
skok vysoký 1.73 h Praha - Strahov 27.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Dci 5= Ostrava 3.75
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 13 Ostrava 5.92
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 700g/Dci 7 Ostrava 43.82
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) tyč/Dci 7 Praha - Eden 3.55
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 13 Praha - Eden 40.27
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B02 4 Praha - Eden 23.44
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B02 5 Jablonec nad Nisou 23.57
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/M/F 8 Jablonec nad Nisou 3.50
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) výška/Dci 6 Chomutov 1.55
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 100 m/Dci/B01 2 Chomutov 11.73
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/Dci/B01 2 Chomutov 38.21
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) tyč/Dci Stará Boleslav 3.60
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) tyč/M 4 Turnov 3.40
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) výška/M 10 Turnov 1.69
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) tyč/Dci Stará Boleslav 3.60
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/F Praha-Eden DNF
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F Praha-Eden DNF
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/F 4 Praha-Eden 57.32
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 4 Praha-Eden 5.37
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci 4 Praha-Eden 3455
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci Praha-Eden 28.71
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci Praha-Eden 09.58
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci Praha-Eden 37.84
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) tyč/Dci/S2 Praha-Eden NM
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) výška/Dci Praha-Eden 1.67
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B3 1 Praha-Eden 11.95
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) tyč/M 5= Rumburk 3.00
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) výška/M 9 Rumburk 1.64
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 200 m/Dci/B01 Bílina DNF
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) tyč/Dci/F Bílina 3.10
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) dálka/Dci/F Bílina 5.60
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) tyč/M/F 10 Kladno 3.55
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/M/F 14 Kladno 5.44
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B03 Kladno DNS
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) dálka/Dci/F Děčín 6.14
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) tyč/Dci/F Děčín NM
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/Dci/B01 3 Děčín 23.40
02.06.2019 Krajský vrhačský pohár Ústí nad Labem - 3. kolo (Athletic club Ústí nad Labem) disk 1,5kg/Dci/F Ústí nad Labem 30.32
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) dálka/M/F Děčín 6.12
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) oštěp 800g/M/F 6 Děčín 40.19
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/M/B02 2 Děčín 23.69
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/M 12 Bílina 5.85
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R02 2 Bílina 11.84
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) výška/Dci/F 4 Ústí nad Labem 1.61
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 700g/Dci/F Ústí nad Labem 41.35
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci Kolín 6.14
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B01 2 Kolín 23.93
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) desetiboj/Dci Bílina 4767
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/B01 2 Bílina 11.71
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 1500 m/Dci 5 Bílina 5:25.98
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) disk 1,5kg/Dci 5 Bílina 22.59
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) oštěp 700g/Dci Bílina 43.00
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) koule 5kg/Dci 6 Bílina 08.76
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) dálka/Dci Bílina 5.74
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) tyč/Dci 4 Bílina 2.80
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) výška/Dci Bílina 1.63
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 400 m/Dci/B02 3 Bílina 56.83
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 110 m př./Dci/B02 2 Bílina 17.57
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) výška/Dci Ústí nad Labem NM
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/M/R4 3 Ústí nad Labem 11.74
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 700g/Dci 4 Ústí nad Labem 34.46
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) výška/M 7 Bílina 1.60
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/M/B02 1 Bílina 07.34
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/M/B02 2 Bílina 38.85
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/B1 3 Praha - Stromovka 07.44
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci 6 Praha - Stromovka 6.26
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 14 Praha - Stromovka 10.40
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dci 4 Praha - Stromovka 1.62
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Dci/B1 5 Praha - Stromovka 3:12.50
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/Dci/F 11 Praha - Stromovka 3976
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B2 5 Praha - Stromovka 09.24
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Dci 5 Praha - Stromovka 3.05
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dci Jablonec nad Nisou DNS
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) výška/M/F 7 Praha - Strahov 1.73
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) tyč/M/F Praha - Strahov 3.10
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m př./Dci/B02 2 Praha - Strahov 09.22
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B04 1 Praha - Strahov 24.20
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B5 1 Jablonec nad Nisou 07.53
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci 6 Jablonec nad Nisou 5.89
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci 13 Jablonec nad Nisou 10.40
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci 6= Jablonec nad Nisou 1.69
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B2 7 Jablonec nad Nisou 09.68
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci 13 Jablonec nad Nisou 2.90
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B1 2 Jablonec nad Nisou 3:08.77
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Dci 10 Jablonec nad Nisou 3829