Karta atleta

Export do excelu
  • Frk Lukáš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.31 Praha - Kotlářka 26.04.2018
60 m 08.84 h Praha-Stromovka 10.02.2016
100 m 13.08 Praha-Stromovka 22.05.2018
150 m 20.03 Praha-Juliska 01.05.2018
150 m 19.90 h Praha - Strahov 12.01.2018
200 m 26.47 Praha - Kotlářka 26.04.2018
300 m 41.00 Praha-Juliska 01.05.2018
300 m 42.99 h Praha - Strahov 27.01.2017
400 m 57.45 Praha-Stromovka 22.05.2018
500 m 1:14.62 Praha-Juliska 01.05.2018
500 m 1:17.87 h Praha-Strahov 18.01.2019
600 m 1:43.21 Praha - Juliska 20.08.2019
600 m 1:36.97 h Praha - Strahov 12.01.2018
800 m 2:10.50 Praha - Juliska 14.06.2018
800 m 2:17.02 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1000 m 2:55.32 Praha - Eden 07.05.2019
1000 m 3:22.15 h Praha-Stromovka 11.02.2015
1500 m 4:39.51 Praha - Podvinný mlýn 18.05.2018
1500 m 4:50.79 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m překážek 14.11 Praha-Jeseniova 20.04.2015
sprintérský trojboj 1414 Praha - Kotlářka 26.04.2018
hod kriketovým míčkem 16.53 Praha-Eden 21.05.2015
vrh koulí 3kg 04.94 Praha 14.05.2015
skok daleký 2.97 Praha 15.05.2014
skok daleký 3.10 h Praha-Juliska 16.01.2014
skok vysoký 1.28 Praha 11.06.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 Praha - Eden 03.05.2019
100 m 13.23 Praha-Hostivař 26.06.2019
150 m 20.48 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 26.60 Praha - Juliska 11.05.2019
300 m 42.90 Praha - Eden 03.05.2019
300 m 44.25 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 60.05 Praha - Eden 03.09.2019
500 m 1:15.05 Praha - Eden 03.05.2019
500 m 1:17.87 h Praha-Strahov 18.01.2019
600 m 1:43.21 Praha - Juliska 20.08.2019
800 m 2:14.38 Praha - Juliska 11.05.2019
800 m 2:17.02 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1000 m 2:55.32 Praha - Eden 07.05.2019
1500 m 4:44.41 Praha - Kotlářka 17.05.2019
1500 m 4:50.79 h Praha - Stromovka 02.02.2019
sprintérský trojboj 1161 Praha - Kotlářka 11.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/B05 5 Praha - Podvinný Mlýn 13.77
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B04 3 Praha - Podvinný Mlýn 27.54
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/M 21 Praha - Kotlářka 1161
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/M/B05 3 Praha - Kotlářka 08.52
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B05 3 Praha - Kotlářka 13.80
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B04 4 Praha - Kotlářka 27.64
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B03 5 Praha - Eden 60.05
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci 10 Praha - Juliska 2:17.79
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 600 m/M Praha - Juliska 1:43.21
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/M/B6 6 Praha-Hostivař 13.23
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Dci/F 11 Praha - Stromovka 5:00.28
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B01 5 Praha - Stromovka 2:14.55
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 800 m/Dci/F Praha - Eden DNS
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F Praha - Eden DNS
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 1500 m/M/F 7 Praha - Kotlářka 4:44.41
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 800 m/Dci/B01 4 Praha - Děkanka 2:18.29
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B03 Praha - Děkanka DNS
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 800 m/M/B02 4 Praha - Juliska 2:14.38
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B08 5 Praha - Juliska 26.60
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1000 m/M 14 Praha - Eden 2:55.32
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B05 2 Praha - Eden 08.33
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B02 8 Praha - Eden 1:15.05
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B04 7 Praha - Eden 42.90
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/M/B01 11 Kolín 2:59.22
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/J/B02 5 Praha - Stromovka 4:50.79
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/B02 3 Praha - Stromovka 2:17.02
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B11 3 Praha-Strahov 20.48
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B9 4 Praha-Strahov 44.25
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 500 m/M/B6 4 Praha-Strahov 1:17.87