Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Šámal
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.13 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m 07.12 Kolín 12.05.2020
100 m 10.99 Kolín 01.06.2020
150 m 18.88 Beroun 23.06.2017
150 m 17.54 h Praha - Strahov 07.12.2019
200 m 23.34 h Lipsko 08.02.2020
200 m 22.49 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
300 m 41.22 Brno 07.09.2016
300 m 40.0 h Praha - Stromovka 01.02.2017
800 m 2:55.1 h Veletov 07.12.2014
800 m 2:16.32 Kolín 30.06.2016
1000 m 3:05.95 Nová Paka 05.07.2016
1500 m 5:17.85 Kolín 05.05.2016
60 m překážek (0.76) 11.3 h Český Brod 14.03.2015
60 m překážek (0.76) 09.92 Plzeň 17.06.2015
60 m překážek (0.84) 09.82 h Jablonec nad Nisou 24.02.2016
100 m překážek (0.84) 15.45 Kolín 08.05.2017
200 m překážek (0.76) 29.38 Kladno 16.09.2017
skok vysoký 1.55 h Týnec nad Labem 15.02.2017
skok vysoký 1.58 Kolín 04.07.2017
skok o tyči 2.60 h Praha - Strahov 05.02.2017
skok o tyči 2.80 Kladno 09.06.2017
skok daleký 4.86 Kolín 08.07.2016
skok daleký 5.24 h Chemnitz 07.01.2017
vrh koulí 3kg 06.32 Kutná Hora 04.09.2015
vrh koulí 4kg 08.48 Kolín 04.07.2017
hod diskem 1kg 24.17 Kolín 03.07.2017
hod oštěpem 600g 24.61 Kolín 03.07.2017
hod kriketovým míčkem 40.34 Stará Boleslav 24.05.2015
pohár rozhlasu 1060 Kolín 10.05.2017
středoškolský pohár 2454 Kolín 24.09.2019
pětiboj 1896 Stará Boleslav 24.05.2015
čtyřboj 1846 Nová Paka 05.07.2016
devítiboj 3907 Kolín 04.07.2017
sprintérský trojboj 2453 Kolín 12.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.25 Kolín 24.09.2019
60 m 07.23 h Praha - Strahov 07.12.2019
100 m 11.38 Sušice 19.05.2019
150 m 17.54 h Praha - Strahov 07.12.2019
200 m 24.17 h Praha - Strahov 02.02.2019
200 m 23.20 Praha - Eden 14.09.2019
skok daleký 5.67 Kolín 24.09.2019
středoškolský pohár 2454 Kolín 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/FA 4 Praha - Strahov 07.23
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/R04 1 Praha - Strahov 07.31
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 150 m/J/B01 MS Praha - Strahov 17.54
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/J/R2 4 Plzeň 11.52
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/J/FB 5 Plzeň 11.54
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/J/B2 5 Plzeň 23.87
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) středoškolský pohár/Dci Kolín 2454
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) 60 m/Dci/B01 2 Kolín 07.25
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) skok daleký/Dci 5 Kolín 5.67
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R01 Praha - Eden DNS
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B03 1 Praha - Eden 23.20
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M Kolín DNF
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B01 6 Kolín 07.37
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B01 7 Kolín 11.70
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/R3 4 Olomouc 11.36
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/S2 8 Olomouc 11.42
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FA Vlašim 11.54
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R03 1 Vlašim 11.49
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B03 Vlašim DNS
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/M/B3 6 Ostrava 11.43
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/FA 5 Tábor 11.53
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R02 2 Tábor 11.64
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/B03 1 Tábor 23.81
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/FA Kolín 11.50
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R02 1 Kolín 11.58
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/M/FB Sušice 11.25
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/M/R02 3 Sušice 11.38
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/B01 1 Kladno 11.57
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R01 2 Kolín 11.59
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F Kolín 11.70
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B01 4 Kladno 24.49
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FA Kladno 11.69
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R02 1 Kladno 11.89
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R02 7 Kolín 11.63
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R2 8 Praha - Stromovka 07.37
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/R01 4 Nymburk 07.51
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/F Nymburk 07.31
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 6 Jablonec nad Nisou 07.48
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B08 7 Jablonec nad Nisou 07.52
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 200 m/M/F Praha - Strahov 24.17
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R09 MS Praha - Strahov 07.33
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/FB MS Praha - Strahov 07.40
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B04 MS Praha - Strahov 24.24
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dci/B01 Praha - Stromovka DNS
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dci/B05 Praha - Stromovka DNS
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci Český Brod 07.37