Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Starý
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Koutník Jan
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.66 Praha - Eden 01.10.2017
60 m 07.63 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m 11.80 Praha - Eden 25.07.2020
150 m 18.79 Praha-Stromovka 22.06.2016
150 m 18.65 h Praha-Stromovka 03.12.2016
200 m 26.02 Praha - Děkanka 01.06.2016
300 m 37.83 h Praha - Stromovka 21.01.2020
300 m 37.69 Praha - Děkanka 04.06.2020
400 m 52.61 Praha - Juliska 12.10.2019
600 m 1:49.38 Praha 21.05.2015
800 m 2:17.76 Praha - Kotlářka 06.09.2016
1000 m 2:58.15 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
1000 m 2:58.30 h Praha - Stromovka 11.02.2018
1500 m 4:41.43 Třinec 28.06.2020
60 m překážek (0.76) 10.82 Praha 28.09.2015
60 m překážek (0.84) 08.64 h Praha - Stromovka 09.12.2017
100 m překážek (0.84) 13.80 Praha - Děkanka 15.06.2017
110 m překážek (0.91) 15.30 Praha - Juliska 20.08.2019
110 m překážek (0.99) 15.84 Třinec 28.06.2020
200 m překážek (0.76) 27.57 Praha - Děkanka 14.06.2017
skok vysoký 1.75 h Praha - Strahov 17.01.2020
skok vysoký 1.76 Třinec 27.06.2020
skok o tyči 3.70 h Praha - Stromovka 09.12.2017
skok o tyči 4.21 České Budějovice 04.07.2020
skok daleký 6.01 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 6.44 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 3kg 06.99 Praha - Strahov 18.09.2014
vrh koulí 4kg 10.67 h Praha - Stromovka 10.02.2017
vrh koulí 4kg 11.93 Praha - Děkanka 28.09.2017
vrh koulí 5kg 12.49 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 5kg 12.45 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 6kg 11.51 h Praha - Stromovka 19.01.2020
vrh koulí 6kg 12.05 Praha - Přátelství 27.08.2020
hod diskem 1kg 35.35 Praha - Eden 21.06.2017
hod diskem 1,5kg 41.06 Praha - Vinohrady 24.06.2019
hod diskem 1,75kg 38.18 Kolín 29.08.2020
hod diskem 2kg 35.57 Praha - Děkanka 22.08.2020
hod oštěpem 600g 35.98 České Budějovice 16.09.2017
hod oštěpem 700g 38.33 Praha - Juliska 13.10.2019
hod oštěpem 800g 38.76 Třinec 28.06.2020
hod kriketovým míčkem 48.05 Stadion mládeže 03.06.2016
pětiboj 1816 Praha 28.09.2015
čtyřboj 1790 Stadion mládeže 03.06.2016
sedmiboj hala [Zci] 3927 h Praha - Stromovka 10.02.2017
sedmiboj hala [Dci] 4051 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
devítiboj 5193 Olomouc 27.05.2017
desetiboj [Dci] 6090 Praha - Juliska 13.10.2019
desetiboj [J] 6179 Třinec 27.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.63 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m 11.85 Zlín 31.05.2019
400 m 52.61 Praha - Juliska 12.10.2019
1500 m 4:43.43 Praha - Juliska 13.10.2019
110 m překážek (0.91) 15.30 Praha - Juliska 20.08.2019
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.75 Zlín 31.05.2019
skok o tyči 4.05 Praha - Juliska 29.08.2019
skok daleký 6.01 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 6.44 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 5kg 12.49 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 5kg 12.45 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1,5kg 41.06 Praha - Vinohrady 24.06.2019
hod diskem 1,75kg 31.73 Praha - Děkanka 15.05.2019
hod diskem 2kg 32.60 Praha - Děkanka 05.10.2019
hod oštěpem 700g 38.33 Praha - Juliska 13.10.2019
desetiboj [Dci] 6090 Praha - Juliska 13.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) desetiboj [Dci]/Dci Praha - Juliska 6090
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1500 m/Dci/B01 2 Praha - Juliska 4:43.43
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod diskem 1,5kg/Dci Praha - Juliska 35.40
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 700g/Dci/SA 6 Praha - Juliska 38.33
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 5kg/Dci/SA 5 Praha - Juliska 12.45
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci Praha - Juliska 6.44
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Dci/SA 2 Praha - Juliska 3.40
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Dci 8 Praha - Juliska 1.72
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B02 1 Praha - Juliska 12.03
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/B05 2 Praha - Juliska 52.61
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 2 Praha - Juliska 15.73
05.10.2019 Muži - Ženy 2019 (Spartak Praha 4) 110 m překážek (0.91)/Dci Praha - Děkanka 17.26
05.10.2019 Muži - Ženy 2019 (Spartak Praha 4) skok vysoký/M Praha - Děkanka 1.75
05.10.2019 Muži - Ženy 2019 (Spartak Praha 4) hod diskem 2kg/M Praha - Děkanka 32.60
05.10.2019 Muži - Ženy 2019 (Spartak Praha 4) hod diskem 1,5kg/Dci Praha - Děkanka 39.11
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) skok vysoký/M/F 8= Děčín 1.64
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) skok o tyči/M/F Děčín 3.80
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) skok daleký/M/F 9 Děčín 5.84
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Děkanka 12.30
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 110 m překážek (0.91)/Dci Praha - Děkanka 15.58
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod diskem 1,5kg/Dci Praha - Děkanka 38.48
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 700g/Dci 4 Praha - Juliska 32.05
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci Praha - Juliska 15.69
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J 8= Praha - Eden 1.68
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B02 4 Praha - Eden 54.55
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 MS Praha - Juliska 15.65
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok o tyči/J Praha - Juliska 4.05
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Juliska DNS
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci Praha - Juliska 15.30
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) skok daleký/M Praha - Juliska 5.85
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok o tyči/Dci/F Olomouc DNS
24.06.2019 VZ v hodu diskem a kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1,5kg/Dci/F Praha - Vinohrady 41.06
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci MS Praha - Stromovka 12.05
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci MS Praha - Stromovka 39.13
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 Praha - Stromovka DNS
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M Praha - Eden NM
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj [Dci]/Dci/F 8 Zlín 5866
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Dci/B2 6 Zlín 11.85
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Dci 12 Zlín 5.79
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 12 Zlín 11.76
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Dci 5 Zlín 1.75
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/Dci/B1 2 Zlín 53.83
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Zlín 15.53
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci 7 Zlín 33.83
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok o tyči/Dci 5 Zlín 3.70
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci 14 Zlín 30.50
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/Dci/B 3 Zlín 4:44.71
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,5kg/Dci Praha - Eden 39.86
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok o tyči/M Třebíč DNS
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok o tyči/J 4 Praha - Děkanka 3.25
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod diskem 1,75kg/J 7 Praha - Děkanka 31.73
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/J/B03 4 Praha - Děkanka 11.95
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) skok o tyči/M Praha - Juliska 3.78
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B05 6 Praha - Juliska 12.07
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B08 Praha - Juliska DNS
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B01 1 Praha - Děkanka 11.94
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B01 3 Praha - Děkanka 55.28
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 1500 m/Dci/B 1 Praha - Děkanka 5:00.08
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 2 Praha - Děkanka 16.39
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod diskem 1,5kg/Dci Praha - Děkanka 38.80
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod oštěpem 700g/Dci 7 Praha - Děkanka 30.31
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) vrh koulí 5kg/Dci/J01 5 Praha - Děkanka 10.90
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok daleký/Dci/J01 2 Praha - Děkanka 5.99
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok o tyči/Dci Praha - Děkanka 3.30
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok vysoký/Dci/J01 3 Praha - Děkanka 1.63
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci/F Praha - Stromovka 12.49
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) vrh koulí 5kg/Dci MS Praha - Stromovka 11.97
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B4 3 Jablonec nad Nisou 07.63
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci Jablonec nad Nisou 6.01
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 4 Jablonec nad Nisou 12.35
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dci 6= Jablonec nad Nisou 1.69
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 Jablonec nad Nisou DNF
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci Jablonec nad Nisou DNS
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B3 Jablonec nad Nisou DNS
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [Dci]/Dci Jablonec nad Nisou DNF