Karta atleta

Export do excelu
  • Oulický Jáchym
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.84 Praha - Děkanka 14.6.2017
60 m 07.84 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 11.91 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 18.20 Praha-Juliska 1.5.2018
150 m 19.15 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 24.10 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 24.80 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 43.02 Praha - Juliska 28.4.2017
300 m 39.40 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 54.38 Bílina 18.5.2019
400 m 57.38 h Jablonec nad Nisou 14.2.2018
500 m 1:10.21 Praha-Juliska 1.5.2018
600 m 1:51.87 Praha 11.6.2015
600 m 1:31.83 h Praha - Strahov 12.1.2018
800 m 2:09.15 Stříbro 22.9.2018
800 m 2:16.17 h Praha-Stromovka 3.2.2018
1000 m 3:03.28 Praha - Přátelství 6.6.2017
1000 m 3:01.91 h Praha - Strahov 19.1.2018
1500 m 5:05.45 Praha - Eden 6.9.2017
60 m překážek 11.60 Praha 23.4.2015
1500 m překážek 5:30.61 Praha - Děkanka 31.5.2017
pětiboj 1321 Praha 23.4.2015
trojboj 1285 Praha-Radotín 1.10.2016
hod kriketovým míčkem 40.20 Praha 11.6.2015
vrh koulí 3kg 07.69 Praha-Jeseniova 24.9.2015
vrh koulí 4kg 09.86 Praha - Radotín 7.10.2017
skok daleký 5.97 Praha - Eden 25.5.2019
skok daleký 4.93 h Praha - Strahov 28.1.2017
skok vysoký 1.28 Praha 21.5.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 Praha - Radotín 4.5.2019
60 m 07.84 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 11.91 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 19.15 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 24.10 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 24.80 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 39.40 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 54.38 Bílina 18.5.2019
500 m 1:10.67 Praha - Eden 7.5.2019
skok daleký 5.97 Praha - Eden 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B03 1 Praha - Stromovka 12.05
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B03 4 Praha - Stromovka 24.44
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 5 Praha - Eden 6.20
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R05 4 Praha - Eden 11.91
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B02 2 Praha - Eden 24.10
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/M 13 Bílina 5.80
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B02 6 Bílina 54.38
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B01 4 Praha - Děkanka 24.72
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B07 2 Praha - Děkanka 12.09
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B06 4 Praha - Juliska 55.14
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B07 1 Praha - Juliska 24.28
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B02 3 Praha - Eden 1:10.67
04.05.2019 Oddílový pětiboj SpS (SC Radotín Praha) 60 m/M/B01 3 Praha - Radotín 07.80
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B08 2 Praha - Stromovka 24.80
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B06 MS Praha - Strahov 25.00
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B9 7 Praha - Stromovka 07.84
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B21 4 Praha-Strahov 19.15
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B19 2 Praha-Strahov 39.40
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B10 3 Praha-Strahov 42.04