Karta atleta

Export do excelu
  • Serafin Oliver
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Aritma Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.78 Praha - Stromovka 17.5.2017
60 m 07.85 h Praha - Stromovka 15.2.2017
100 m 12.37 Praha - Podvinný mlýn 12.9.2018
150 m 18.56 Praha - Stromovka 17.5.2017
150 m 18.64 h Praha - Stromovka 15.2.2017
200 m 25.01 Praha - Kotlářka 26.4.2018
300 m 38.90 Břeclav 23.9.2017
300 m 39.02 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 53.12 Praha - Juliska 11.5.2019
400 m 53.55 h Praha - Stromovka 23.2.2019
600 m 1:55.60 Praha 21.5.2015
600 m 1:29.91 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:05.03 Praha-Juliska 23.6.2018
800 m 2:04.20 h Praha - Stromovka 22.1.2019
1000 m 2:57.73 h Praha-Strahov 18.1.2019
1500 m 4:50.1 Praha - Kotlářka 21.6.2017
60 m překážek 12.80 Praha 18.6.2013
200 m překážek 30.25 Praha - Juliska 31.5.2017
300 m překážek 43.75 Praha - Eden 3.5.2019
sprintérský trojboj 1783 Praha - Kotlářka 26.4.2018
středoškolský pohár 0641 Praha - Strahov 5.10.2018
hod kriketovým míčkem 20.35 Praha 21.5.2015
vrh koulí 3kg 07.22 Praha-Podvinný Mlýn 11.6.2015
skok daleký 4.36 Praha-Eden 11.5.2016
skok vysoký 1.45 Praha - Juliska 31.5.2017
Přespolní běh 10:17 Praha-Džbán 27.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 39.02 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 53.12 Praha - Juliska 11.5.2019
400 m 53.55 h Praha - Stromovka 23.2.2019
600 m 1:29.91 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:09.28 Praha - Děkanka 15.5.2019
800 m 2:04.20 h Praha - Stromovka 22.1.2019
1000 m 2:57.73 h Praha-Strahov 18.1.2019
300 m překážek 43.75 Praha - Eden 3.5.2019
Přespolní běh 15:45 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 800 m/Dci/B02 1 Praha - Děkanka 2:09.28
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m př./Dci/B02 Praha - Děkanka DNS
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B05 1 Praha - Juliska 53.12
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci/F Kolín DNS
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 2 Praha - Eden 43.75
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B07 4 Praha - Eden 07.81
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dci 64 Mladá Boleslav 15:45
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R4 3 Praha - Stromovka 53.55
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/B01 4 Praha - Stromovka 2:06.41
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B03 1 Praha - Stromovka 53.88
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 400 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 53.81
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B4 1 Praha - Stromovka 2:04.20
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 1000 m/M/B3 1 Praha-Strahov 2:57.73
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B13 2 Praha-Strahov 39.02
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 600 m/M/B1 7 Praha-Strahov 1:29.91