Karta atleta

Export do excelu
  • Ntemo Armin
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér Alexej Lesnik
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 02.98 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
60 m 07.12 Chomutov 20.5.2018
60 m 07.01 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
100 m 11.11 Děčín 16.6.2018
150 m 17.57 Břeclav 23.9.2017
200 m 22.59 Děčín 26.5.2019
200 m 22.98 h Ostrava 24.2.2018
300 m 37.36 Bílina 28.4.2018
300 m 38.51 h Jablonec nad Nisou 2.12.2017
sprintérský trojboj 1619 Bílina 17.8.2019
pohár rozhlasu 1230 Ústí nad Labem 10.5.2018
vrh koulí 4kg 08.86 Ústí nad Labem 10.5.2018
skok daleký 5.75 Bílina 9.5.2018
skok daleký 5.93 h Jablonec nad Nisou 27.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.22 Bílina 17.8.2019
60 m 07.04 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 11.15 Bílina 18.5.2019
200 m 22.59 Děčín 26.5.2019
300 m 37.65 Chomutov 3.9.2019
sprintérský trojboj 1619 Bílina 17.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R02 2 Jablonec nad Nisou 11.10
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FA 4 Jablonec nad Nisou 11.30
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B01 Jablonec nad Nisou DNS
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 100 m/Dci/B01 1 Chomutov 11.27
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/Dci/B02 1 Chomutov 37.65
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/FA 4 Turnov 11.39
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/R01 2 Turnov 11.51
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 200 m/M Turnov 23.18
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/M 29 Bílina 1619
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B01 5 Bílina 07.22
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B02 1 Bílina 22.71
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/R1 1 Olomouc 11.27
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/S1 4 Olomouc 11.26
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 100 m/M/F Děčín 11.52
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/M/B01 2 Děčín 22.59
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 100 m/M/R03 1 Děčín 11.30
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA 2= Bílina 11.15
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R05 1 Bílina 11.15
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R2 1 Praha - Stromovka 07.10
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/F Praha - Stromovka 07.04
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B1 2 Jablonec nad Nisou 07.15
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/FA Praha - Strahov 07.14
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R02 1 Praha - Strahov 07.24