Karta atleta

Export do excelu
  • Petrjanoš Jakub
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér Zbyněk Chlumecký / Jiří Petrjanoš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.51 Břeclav 14.8.2019
60 m 07.63 h Praha - Stromovka 10.2.2017
100 m 11.84 Vyškov 11.5.2019
150 m 17.63 Břeclav 7.8.2019
200 m 23.90 Třinec 18.5.2019
300 m 36.52 Břeclav 17.7.2019
300 m 38.60 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
400 m 53.76 TJ Lokomotiva Břeclav 19.9.2018
400 m 52.44 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
500 m 1:12.84 Břeclav 7.8.2019
600 m 1:34.81 Břeclav 25.7.2018
800 m 2:49.59 Břeclav 18.6.2014
1000 m 3.29.31 TJ Lokomotiva Břeclav 22.6.2015
1000 m 3:12.94 h Praha - Stromovka 10.2.2017
1500 m 5:36.70 Břeclav 14.6.2016
60 m překážek 09.81 Břeclav 29.4.2015
60 m překážek 08.63 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
100 m překážek 13.91 Olomouc 26.5.2017
110 m překážek 15.13 Hodonín 2.6.2019
200 m překážek 27.83 Břeclav 18.7.2018
sprintérský trojboj 2010 Břeclav 26.7.2017
pohár rozhlasu 1093 Břeclav 23.5.2017
středoškolský pohár 1313 Břeclav 25.9.2018
středoškolský pohár 2547 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 1245 Břeclav 18.6.2014
sedmiboj hala 4010 h Praha - Stromovka 10.2.2017
devítiboj 5190 Olomouc 26.5.2017
hod diskem 1kg 35.99 Olomouc 26.5.2017
hod diskem 1,5kg 31.91 Břeclav 18.7.2018
hod oštěpem 500g 27.36 Břeclav 15.7.2015
hod oštěpem 600g 40.82 Břeclav 26.4.2017
hod oštěpem 700g 36.28 Břeclav 10.7.2019
hod kriketovým míčkem 41.74 TJ Lokomotiva Břeclav 22.6.2015
vrh koulí 3kg 09.57 Břeclav 22.7.2015
vrh koulí 4kg 11.53 Znojmo 28.5.2017
vrh koulí 4kg 11.14 h Praha - Stromovka 10.2.2017
vrh koulí 5kg 11.12 Břeclav 22.8.2018
skok daleký 6.72 Opava 8.6.2019
skok daleký 6.47 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
trojskok 14.53 Olomouc 28.6.2019
trojskok 13.65 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok o tyči 3.00 Olomouc 26.5.2017
skok o tyči 3.00 h Praha - Stromovka 10.2.2017
skok vysoký 1.77 Brno 26.6.2017
skok vysoký 1.75 h Praha - Stromovka 10.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.51 Břeclav 14.8.2019
100 m 11.84 Vyškov 11.5.2019
150 m 17.63 Břeclav 7.8.2019
200 m 23.90 Třinec 18.5.2019
300 m 36.52 Břeclav 17.7.2019
500 m 1:12.84 Břeclav 7.8.2019
60 m překážek 08.63 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
110 m překážek 15.13 Hodonín 2.6.2019
hod diskem 1,5kg 29.53 Břeclav 14.8.2019
hod oštěpem 700g 36.28 Břeclav 10.7.2019
skok daleký 6.72 Opava 8.6.2019
skok daleký 6.47 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
trojskok 14.53 Olomouc 28.6.2019
trojskok 13.65 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.65 Břeclav 14.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.08.2019 5.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/M/F Břeclav 1.65
14.08.2019 5.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1,5kg/Dci/F Břeclav 29.53
14.08.2019 5.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B02 1 Břeclav 07.51
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/M/B01 3 Břeclav 17.63
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 500 m/M Břeclav 1:12.84
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F Břeclav 6.48
31.07.2019 3.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B01 2 Břeclav 07.62
31.07.2019 3.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B01 4 Břeclav 11.85
31.07.2019 3.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B01 4 Břeclav 24.05
31.07.2019 3.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/M/F Břeclav DNS
17.07.2019 2.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/M/B01 1 Břeclav 36.52
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek trojskok/Dci 4 Trnava 13.96
10.07.2019 1.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B01 4 Břeclav 07.54
10.07.2019 1.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M Břeclav 6.40
10.07.2019 1.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 700g/Dci Břeclav 36.28
10.07.2019 1.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/M/B01 2 Břeclav 17.97
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/Dci/F Olomouc 14.53
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Dci/KA Olomouc NM
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/M/F Uherské Hradiště 14.22
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F 5 Uherské Hradiště 6.48
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/M 7 Opava 6.72
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/M Opava 14.31
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/F 5 Hodonín 12.09
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/R01 3 Hodonín 12.07
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 110 m př./Dci/F Hodonín 15.13
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Dci/B01 2 Hodonín 23.99
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) trojskok/Dci Olomouc 14.04
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) dálka/Dci 6 Olomouc 6.35
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 110 m př./Dci/B01 5 Olomouc 15.60
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/M Třinec 13.77
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/M 6 Třinec 6.63
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B04 3 Třinec 23.90
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Dci/F Vyškov 6.54
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/R03 2 Vyškov 11.84
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 110 m př./Dci/B1 3 Ostrava - Vítkovice 16.13
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) dálka/Dci 6 Ostrava - Vítkovice 6.16
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) trojskok/Dci Ostrava - Vítkovice 13.61
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Dci/B02 1 Břeclav 37.48
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci 15 Praha - Stromovka 6.21
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dci Praha - Stromovka 13.60
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci Ostrava - Vítkovice 13.65
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 4 Ostrava - Vítkovice 6.45
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M Ostrava - Vítkovice 13.26
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.63
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci Ostrava - Vítkovice 6.47
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.75