Karta atleta

Export do excelu
  • Bauer Adam
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ŠAK Chodov, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.13 h Sokolov 14.1.2015
60 m 07.29 Chodov 16.4.2019
60 m 07.29 h Halle 24.3.2019
100 m 11.25 Písek 25.5.2019
150 m 17.89 Cheb 28.4.2018
200 m 23.56 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 45.42 Kolín 21.6.2014
300 m 38.46 h Praha - Stromovka 4.3.2017
600 m 1:58.48 Stříbro 27.5.2012
600 m 1:57.32 h Praha-Strahov 27.1.2013
800 m 2:49.30 Mariánské Lázně 16.5.2013
50 m překážek 09.80 h Sokolov 17.12.2014
60 m překážek 11.48 Chodov 1.5.2015
pětiboj 1504 Mariánské Lázně 14.5.2014
vrhačský trojboj 1265 Sokolov 20.4.2018
vrhačský čtyřboj 1438 Sokolov 20.4.2018
vrhačský pětiboj 1672 Sokolov 20.4.2018
hod břemenem 12kg 06.04 Sokolov 20.4.2018
hod diskem 1kg 32.52 Karlovy Vary 14.6.2017
hod diskem 1,5kg 25.52 Chodov 5.5.2018
hod kladivem 5kg 18.73 Sokolov 20.4.2018
hod oštěpem 600g 44.62 Stříbro 10.6.2017
hod oštěpem 700g 44.72 Karlovy Vary 8.5.2019
hod oštěpem 800g 42.82 Plzeň 8.6.2019
hod kriketovým míčkem 53.34 Chodov 10.9.2014
vrh koulí 3kg 10.17 Chodov 9.9.2015
vrh koulí 3kg 07.90 h Praha-Strahov 15.2.2014
vrh koulí 4kg 12.15 Brno 26.6.2017
vrh koulí 4kg 11.76 h Halle 11.3.2017
vrh koulí 5kg 11.15 Chodov 16.4.2019
vrh koulí 5kg 10.71 h Halle 24.3.2019
skok daleký 6.29 Písek 8.9.2018
skok daleký 6.38 h Praha - Stromovka 26.1.2019
skok vysoký 1.27 Chodov 15.12.2013
skok vysoký 1.61 h Chodov 17.12.2018
Přespolní běh 1:56 Chodov 13.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.29 Chodov 16.4.2019
60 m 07.29 h Halle 24.3.2019
100 m 11.25 Písek 25.5.2019
200 m 23.56 h Praha - Stromovka 26.1.2019
hod oštěpem 600g 40.81 Karlovy Vary 1.5.2019
hod oštěpem 700g 44.72 Karlovy Vary 8.5.2019
hod oštěpem 800g 42.82 Plzeň 8.6.2019
vrh koulí 5kg 11.15 Chodov 16.4.2019
vrh koulí 5kg 10.71 h Halle 24.3.2019
skok daleký 6.27 Karlovy Vary 8.5.2019
skok daleký 6.38 h Praha - Stromovka 26.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/R02 1 Plzeň 11.44
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/FA Plzeň 11.92
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/M Plzeň 6.09
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) oštěp 800g/M 6 Plzeň 42.82
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/F Písek 11.25
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) dálka/Dci/F Písek 6.27
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) oštěp 700g/Dci/F Písek 41.57
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R03 1 Písek 11.29
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) dálka/M Nýřany 6.05
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) oštěp 800g/M 8 Nýřany 39.06
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/FA Nýřany 11.71
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/R02 1 Nýřany 11.49
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dci/FA Karlovy Vary 11.43
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dci/R01 2 Karlovy Vary 11.80
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) dálka/Dci Karlovy Vary 6.27
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) oštěp 700g/Dci Karlovy Vary 44.72
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) dálka/M Chodov 6.41
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/M/R03 Chodov DNS
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) oštěp 600g/Dci Karlovy Vary 40.81
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) dálka/M Karlovy Vary 6.29
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Dci/B01 2 Karlovy Vary 11.64
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) 60 m/M/B01 1 Chodov 07.29
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) koule 5kg/Dci Chodov 11.15
24.03.2019 22. Schüler-Hallenmeeting (SV Halle e.V.) 60 m/Dci/F Halle 07.29
24.03.2019 22. Schüler-Hallenmeeting (SV Halle e.V.) 60 m/Dci/R3 1 Halle 07.31
24.03.2019 22. Schüler-Hallenmeeting (SV Halle e.V.) koule 5kg/Dci Halle 10.71
24.03.2019 22. Schüler-Hallenmeeting (SV Halle e.V.) dálka/Dci Halle 6.27
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) dálka/Dci Praha - Stromovka 6.38
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Stromovka 23.56
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dci/B02 1 Praha - Stromovka 07.33