Karta atleta

Export do excelu
  • Bernášek Tomáš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.92 Brno 7.9.2015
150 m 19.66 Kadaň 11.5.2016
150 m 18.72 h Praha - Strahov 14.1.2017
300 m 37.31 Praha - Eden 3.5.2019
300 m 40.64 h Praha-Strahov 17.12.2016
400 m 51.65 Ostrava 28.9.2019
500 m 1:09.61 Praha - Eden 3.5.2019
800 m 2:01.73 Ostrava 28.9.2019
800 m 2:10.45 h Praha-Strahov 17.12.2016
1000 m 2:45.82 Praha - Eden 7.5.2019
1000 m 3:04.72 h Praha-Stromovka 5.12.2015
1500 m 4:25.38 Praha - Eden 3.9.2019
1500 m 4:29.33 h Ostrava 13.2.2018
2000 m 6:23.90 Praha - Děkanka 5.6.2016
3000 m 09:53.88 Kladno 25.8.2018
3000 m 10:22.62 h Praha-Stromovka 5.3.2016
200 m překážek 31.32 Praha - Eden 6.9.2017
1500 m překážek 4:34.76 Břeclav 23.9.2017
2000 m překážek 6:40.63 Olomouc 28.6.2019
3000 m překážek 10:30.94 Liberec 1.7.2018
skok daleký 3.61 Meziboří 7.6.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 37.31 Praha - Eden 3.5.2019
400 m 51.65 Ostrava 28.9.2019
500 m 1:09.61 Praha - Eden 3.5.2019
800 m 2:01.73 Ostrava 28.9.2019
1000 m 2:45.82 Praha - Eden 7.5.2019
1500 m 4:25.38 Praha - Eden 3.9.2019
2000 m překážek 6:40.63 Olomouc 28.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/B 7 Ostrava 2:01.73
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B2 1 Ostrava 51.65
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dci/B01 8 Praha - Eden 2:05.67
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B02 1 Praha - Eden 51.71
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci Praha - Eden 4:25.38
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci Praha - Juliska 2:02.18
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 2000 m př./Dci/F 9 Olomouc 6:40.63
22.06.2019 Zahajovací závody (TJ Klášterec nad Ohří) 2000 m př./Dci Klášterec nad Ohří 6:50.16
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 400 m/M/B02 1 Kadaň 53.23
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 1500 m/Dci/F 4 Bílina 4:38.75
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/B01 5 Praha - Stromovka 2:08.88
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 2000 m př./Dci/F 6 Brno 7:21.82
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 800 m/Dci/B01 Praha - Děkanka DNS
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 800 m/M/B01 MS Praha - Juliska 2:10.66
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B05 Praha - Juliska DNS
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1000 m/M 7 Praha - Eden 2:45.82
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B02 3 Praha - Eden 1:09.61
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B04 1 Praha - Eden 37.31