Karta atleta

Export do excelu
  • David Bix
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér: Bix Patrik
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 1155 946
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.5 Znojmo 10.05.2016
60 m 07.52 Břeclav 25.09.2018
60 m 07.43 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m 11.21 Znojmo 28.06.2020
150 m 20.26 Hodonín 06.06.2015
200 m 22.29 Znojmo 28.06.2020
300 m 34.97 Břeclav 01.06.2020
400 m 49.51 h Praha - Stromovka 24.02.2019
400 m 48.43 Praha - Eden 31.07.2020
800 m 2:02.77 h Praha - Strahov 20.01.2018
800 m 1:59.23 Břeclav 19.07.2020
1000 m 2:54.0 Znojmo 11.04.2017
1500 m 4:28.1 Znojmo 11.04.2019
skok vysoký 1.42 h Olomouc 19.12.2014
skok vysoký 1.61 Znojmo 13.10.2017
skok daleký 4.83 h Praha-Stromovka 15.03.2015
skok daleký 6.14 Břeclav 08.10.2019
pohár rozhlasu 1067 Znojmo 04.05.2017
středoškolský pohár 2625 Břeclav 25.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.43 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m 11.30 Jihlava 22.06.2019
200 m 22.47 Jihlava 22.06.2019
400 m 49.51 h Praha - Stromovka 24.02.2019
400 m 48.61 Praha - Eden 16.06.2019
1500 m 4:28.1 Znojmo 11.04.2019
skok daleký 6.14 Břeclav 08.10.2019
středoškolský pohár 1424 Břeclav 08.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) středoškolský pohár/Dci 8 Břeclav 1424
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) 400 m/Dci/B01 1 Břeclav 50.16
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) skok daleký/Dci/F Břeclav 6.14
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/J/B1 4 Plzeň 22.93
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/J/B1 3 Plzeň 50.02
20.09.2019 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) středoškolský pohár/Dci 18 Městský stadion 0613
20.09.2019 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) skok daleký/Dci Městský stadion 6.12
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B01 3 Břeclav 23.09
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B01 7 Břeclav 11.68
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/M/B01 1 Hodonín 51.12
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B01 2 Hodonín 23.17
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/M/R1 2 Brno 49.59
27.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/M/F 6 Brno 48.74
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 400 m/Dci Trnava 49.76
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R2 1 Olomouc 50.92
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/F Olomouc 49.39
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/FA 4 Jihlava 11.30
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/R01 2 Jihlava 11.51
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/M/B01 2 Jihlava 22.47
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23M/R2 3 Praha - Eden 49.03
16.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23M/F Praha - Eden 48.61
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B01 1 Znojmo 50.02
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/FA 4 Znojmo 11.40
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R01 2 Znojmo 11.41
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B01 2 Znojmo 22.64
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/J/B01 1 Olomouc 48.89
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dci/B01 1 Vyškov 49.50
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dci/B01 1 Vyškov 22.48
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 3 Ostrava - Vítkovice 22.79
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/J/B2 1 Ostrava - Vítkovice 49.40
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Dci MS Znojmo 4:28.1
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Dci/B02 1 Znojmo 11.1
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R2 1 Praha - Stromovka 50.27
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/F Praha - Stromovka 49.51
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B01 2 Ostrava - Vítkovice 49.71
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R04 Ostrava - Vítkovice DQ
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Dci/R03 MS Praha - Stromovka 07.43
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 400 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 50.57