Karta atleta

Export do excelu
  • Bix David
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér Patrik Bix
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.5 Znojmo 10.5.2016
60 m 07.5 Znojmo 11.4.2017
60 m 07.43 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 11.30 Jihlava 22.6.2019
150 m 18.6 Znojmo 14.6.2016
200 m 22.47 Jihlava 22.6.2019
300 m 37.31 Brno 26.6.2017
400 m 48.61 Praha - Eden 15.6.2019
400 m 49.51 h Praha - Stromovka 23.2.2019
800 m 2:00.19 Olomouc 5.5.2018
800 m 2:02.77 h Praha - Strahov 20.1.2018
1000 m 2:54.0 Znojmo 11.4.2017
1500 m 4:28.1 Znojmo 11.4.2019
pohár rozhlasu 1067 Znojmo 4.5.2017
středoškolský pohár 2625 Břeclav 25.9.2018
skok daleký 4.92 Plzeň 15.6.2015
skok daleký 4.83 h Praha-Stromovka 15.3.2015
skok vysoký 1.61 Znojmo 13.10.2017
skok vysoký 1.42 h Olomouc 19.12.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.43 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 11.30 Jihlava 22.6.2019
200 m 22.47 Jihlava 22.6.2019
400 m 48.61 Praha - Eden 15.6.2019
400 m 49.51 h Praha - Stromovka 23.2.2019
1500 m 4:28.1 Znojmo 11.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B01 3 Břeclav 23.09
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B01 7 Břeclav 11.68
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/M/B01 1 Hodonín 51.12
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B01 2 Hodonín 23.17
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/M/R1 2 Brno 49.59
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/M/F 6 Brno 48.74
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 400 m/Dci Trnava 49.76
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R2 1 Olomouc 50.92
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/F Olomouc 49.39
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/FA 4 Jihlava 11.30
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/R01 2 Jihlava 11.51
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/M/B01 2 Jihlava 22.47
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23M/R2 3 Praha - Eden 49.03
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23M/F Praha - Eden 48.61
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B01 1 Znojmo 50.02
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/FA 4 Znojmo 11.40
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R01 2 Znojmo 11.41
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B01 2 Znojmo 22.64
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/J/B01 1 Olomouc 48.89
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dci/B01 1 Vyškov 49.50
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dci/B01 1 Vyškov 22.48
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 3 Ostrava - Vítkovice 22.79
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/J/B2 1 Ostrava - Vítkovice 49.40
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Dci MS Znojmo 4:28.1
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Dci/B02 1 Znojmo 11.1
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R2 1 Praha - Stromovka 50.27
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/F Praha - Stromovka 49.51
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B01 2 Ostrava - Vítkovice 49.71
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R04 Ostrava - Vítkovice DQ
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Dci/R03 MS Praha - Stromovka 07.43
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 400 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 50.57